Bursa
Çok Bulutlu
21.9°
enBursa Haber
Evrim Turgut
Evrim Turgut

Haftalık Burç Yorumları (8-14 Ekim 2018)

08 Ekim 2018 Pazartesi, 14:35

KOÇ

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Koç'lar yeni haftada Venüs gerilemeyi sürdürüyor ve Güneş Terazi'de ilerliyor. Retro'ya rağmen görüşmelerde ikna etkisi artabilir. İletişimdeki gerginlikleri sempatik davranışlarınızla önleyebilirsiniz. Grup çalışmalarındaki heyecanlı ve toplayıcı enerjinizle işler yolunda gidebilir. Şehir dışı bağlantı ve teklifleri inceleyip daha ılıman yaklaşabilirsiniz. Duygusal derinliğiniz artabileceğinden, karşınızdakilerin psikolojik yönlerini daha önce fark etmediğiniz kadar yakalamanız mümkün. Çözüme yönelik pratik stratejiler belirleyebilirsiniz. Fikir birliği yaptığınız arkadaşlarla işte gelişime yönelik araştırma yapılabilir.

Aşk: Aşkta, duygusal hassasiyetler küçük gerginliklere yol açabilir. Bekleyiş ve anlayış yapınıza yakışır, zira elinizden geleni yaptığınızın kararı mümkün.

BOĞA

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Boğa'lar, yeni haftaya Güneş Terazi'de ilerlerken ve Venüs Akrep'te gerilemeyi sürdürürken giriyoruz. Merkür Uranüs karşıt transiti 10 Ekim 2018 burcunuz Boğa'da! 31 Mart 2018 hafta sonu Dolunay Terazi'de! Sosyal aktivite artışı ve grup danışmanlığı mümkün. Zor devrede bazı güvenen dost ve kurumlar sizden destek bekleyebilirler. Pratik fikirli ve yardıma yönelik yaklaşımlar moral arttırabilir. Retro'ya rağmen iş ve sosyal çevrenizde değişiklik isteği fayda getirebilir. Mücadele artışıyla ön planda yer alma kararlılığı mümkün. Aile içi çocukların geleceği ve güvenceleri konuları konuşulabilir. Yormayan dostların yanında yer alarak dinginliği arttırabilirsiniz.

Aşk: Aşkta, eleştiri yerine hoşgörü ye dayalı tavırlar dargınlıkları önleyebilir. Bazı Boğa'lar uhde kalmış eskiyi hatırlamaktan rahatsızlık duyabilirler.

İKİZLER

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli İkizler, yeni haftada Güneş Terazi'de ilerlerken Venüs gerilemeyi sürdürüyor. Aile büyükleriyle doğabilecek sorunlara anlayışla çözüm arayışı mümkün. Hareketli ve arkadaşlık kurmayı seven yapınız burcunuzun özelliği! Venüs geri gidişi nedeniyle yeterince anlaşılamamak keyfinizi biraz kaçırabilir. Güven arayabileceğiniz iş ortamlarını hedefleyebilir ve bazı bağlantılara şüpheli yaklaşabilirsiniz. İletişimde fikirlerinizi ön plana çıkarmaktan bazen çekiniyorsunuz. Yakınlarınızla planlarınız ve ortak beklentilerinizi açıkça konuşmanız mücadelenize artılar getirebilir. İhmal ettiğiniz sosyal ve kültürel olaylara karşı ilginiz artışı mümkün.

Aşk: Aşkta; bazı İkizler sevgilerine yeterince karşılık bulamadıklarını düşünebilirler. Eşlerin karşılıklı sorumluluğu hatırlatmalarla konuşulabilir.

YENGEÇ

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Yengeç'ler. Akrep'te Venüs gerilerken ve Terazi'de Güneş ilerlerken yeni haftaya giriyoruz. Duygusal açıdan hassaslık bazen işte mantıklı düşünmenizi engelleyebiliyor. Daha mantıklı hareket etme isteği ve buna bağlı bazılarına tavır sergilemeniz şaşırtabilir. Güvendiklerinizle ilgili yeniden sorgulama mümkün. Harcamalarda daha istikrarlı davranmanız parasal sıkıntıları önleyebilir. Pratik beceriklilik acele çözüm bekleyen konulara ayar çekebilir. Her zaman ailenizin mutluğu da siz Yengeç'ler de önemli ve çok güzel bir davranış elbette! Ancak kendinizi bazen çok hırpaladığınızı fark edebilirsiniz. Mevcut her konuda daha orta yol davranma kararı dinçlik verebilir.

Aşk: Sonuna kadar giderim, ben aşkta buyum diyen yapınız malum! Daha kararlı ve sevecen davranışlarınız hem sizin hem sevdiğinizin moral çıtasını yükseltebilir.

ASLAN

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Aslan'lar, yeni haftaya Güneş Terazi'de ilerlerken giriyoruz. Venüs Akrep burcunda geriliyor. İşte yeni gelişmeleri takip edebilir ve bağlantılar için hazırlık yapabilirsiniz. Tasarladığınız değişiklikler için yola çıkabilir ve kararlılığınızı çevrenize yansıtabilirsiniz. Henüz start alamasanız bile işte ilk adımlar için mücadele artabilir. Ortaklarla ilgili sorunlar yerini uyumluluğa bırakabilir. Bazıları anlaşarak ayrılabilirler. Ev değişikliği veya alımı mümkün. Uzaktaki yakınlardan bazı istekler gelebilir ve yurt dışı daveti mümkün. Kişisel gelişime yönelik kurslara ilgi mümkün. İletişimde, gerginlik çıkarabileceklerden özellikle kaçınmanız fayda getirebilir.

Aşk: Aşkta, sorunlar karşılıklı anlayışla çözümlenebilir. Bazı bekârlar aile ve yakınlarının tanıştırma isteğine evet diyebilirler. Evlilerde küçük gerginlikler espriyle önlenebilir.

BAŞAK

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Başak'lar yeni haftada Venüs gerilemeyi sürdürüyor ve Güneş Terazi'de ilerliyor. Grup çalışmalarında tahmin dışı uyumsuzluklar çıkabilir. Sadece kendiniz işleri çözümlemeye çalışmanız fayda getirebilir. Tarzınız dışı otorite veya aracılara ısrar zorunluluğu mümkün. Arkadaşların ihmalciliğini fark edebilir ve bazı ilişkileri yeniden değerlendirebilirsiniz. İşte telaşa kapılıp beklenmesi gereken konularda bıkkınlıktan kaçınmanız takılmaları önleyebilir. Birden fazla alternatif kişi ve iş çevresiyle buluşmanız mümkün. Bunların geleceğe yönelik faydasını fark ederek zorluğa rağmen diyalogları sürdürebilirsiniz.

Aşk: Aşkta, zıtlıklar eksik tanınmaktan ortaya çıkabilir. Aşkta ciddi kararlar almak burcunuz gereği kolay değil! Artık daha ciddi ve evliliğe gidebilecek tanışmaların arayışı yorabilir.

TERAZİ

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Terazi'ler, Venüs Retro'su devam ederken ve Güneş burcunuz Terazi'de yeni haftaya giriyoruz. Ay haftanın ilk günü burcunuz Terazi'de ve 9 Ekim 2018 Yeni Ay yine burcunuzda! Retro'ya rağmen kararlılık ve özgüven artabilir. İş temposundaki kararlı hızınız sevdiklerinizi memnun edebilir. Ortaklık teklifleri mümkün. Yeni konulara merak duyabilir ve kurslara yazılabilirsiniz. Pratik fikirlilik çözümlere yaklaştırabilir. Kendinizi daha üretken hissedebilir ve yeni randevular için yola çıkma isteği duyabilirsiniz. Kısa yolculuklar ve hem dost hem iş ziyaretleri mümkün. Kişisel gelişim için eksikleri tamamlamak isteyebilir ve yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Aşk: Aşkta, süregelen ilişkilerde çıkmazlar açıklıkla tartışılabilir ancak karşılık anlayış çözümü getirebilir. Evliler birbirlerini anlayamadıkları sorunları karşılıklı insaf dairesinde konuşabilirler.

AKREP

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Akrep'ler yeni haftaya Güneş Terazi'de ilerlerken giriyoruz. Venüs Akrep'te geriliyor. 10 Ekim 2018 Merkür ile Ay yine burcunuz Akrep'te! Başkalarının fikirlerini dikkate almanız yeni dostlukları başlatabilir. Randevu ve buluşmalarda program değişikliği gerginlikleri önleyebilir. Mücadeleci yanınız artmışken ihmalden kapılmaktan kaçınmanız pozitif gelişime yol açabilir. Her şeyi kendi başınıza çözecek değilsiniz! Hep güçlü görünmeniz isteği ve titizliğiniz malum ancak destek istemek bazen gerekebilir. Uzaklarla ilgili önemli haberler alabilir ve yolculuk planları yapabilirsiniz. Aile içi sorunların diyalog eksikliğinden kaynaklandığınızı düşünmeniz yakınlarla yemek buluşmalarını düzenletebilir.

Aşk: Aşkta, bazılarınız diyalog eksikliği ve birbirinizi yeterince dinlemediğinizden şikâyet edebilirsiniz. Süregelen beraberliklerde evlilik kararı konuşulabilir.

YAY

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Yay'lar, yeni haftaya Güneş Terazi'de giriyoruz. Venüs Retro'su Akrep'te devam ediyor. 12 Ekim 2018 Ay Yay'da! Kendi zevkiniz önem kazanabilir ancak fazla harcamadan kaçınmanız mümkün. Önceden planlanmış kısa yolculukları yapabilirsiniz. Dış görünüşünüz önem kazanabilir. İşte yeni imaj isteği mümkün. Arkadaşlarınızla aranızdaki uyum artabilir. Bazıları düşündükleri ortaklık için yola çıkabilirler. Dayanışma ve yardım duygularıyla ziyaretleri artırabilirsiniz. Kilo almaya müsait yapınızla yemeklerde dozu aşmanız ve kilo problemi mümkün.

Aşk: Aşkta küçük gerginliklerin yerini pozitif anlayış alabilir. Yüreğinizin isteğine uyma cesareti yeni tanışmalarda veya hoşlandıklarınıza açılmada pozitif sonuçlar getirebilir.

OĞLAK

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Oğlak'lar, yeni haftada Güneş Terazi'de ilerlerken Venüs gerilemeyi sürdürüyor. Güneş Pluton kare açısı 12 Ekim 2018 Oğlak'ta! Yine bu haftanın son günü Ay burcunuz Oğlak burcunda! Mantık öncelikli davranmayı huy edinen siz Boğalar duygusal takıntılara kapılabilir ve eskiye dair zihinsel sorgulamalarla bocalayabilirsiniz. Alışıldık kalıpların işte dışına çıkma isteği, yenilikleri denemeyi programa alabilir. İşte ayrıca bazı sabit düşüncelerinizi şartlar gereği değiştirebilirsiniz. Ekonomik açıdan dış şartlar ve çevrenin söylentileri tedirginliğe yakın yapınızı çabuk sarsabiliyor. Bu devre zihninizi bunlarla yormamanız aktifliği arttırabilir.

Aşk: Aşkta kopuklukları onarabilir ve da partnerlere sürpriz yolculuklar yapabilirsiniz. Evlilerde ailelerle ilgili sorunlar çözüme gidebilir.

KOVA

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Kova'lar, yeni haftaya Güneş Terazi'de ilerlerken giriyoruz. Venüs Akrep burcunda gerilemeyi sürdürüyor. Detayların içinde gizli başarı anahtarlarını pratik fikirliliğinizle yakalayabilirsiniz. Üretkenliğinizi arttıran kimsenin fark edemediklerini tespit edebilirsiniz. Bu durum karizmatikliğinizi arttırabilir. Yenilik ve farklı tarzları araştırmak yönelik yararlı ipuçlarını yakalatabilir. Israrcı davranmanız gereken ortamlarda aksine relax tavır daha etkili sonuçları çekebilir. Kilo almaya tahammülsüzlük artabilir ve buna bağlı diyetisyen ziyaretleri mümkün.

Aşk: Aşkta, romantik yanınız uyumla buluşabilir ve sevdiğinizin diyemediklerini daha iyi fark edebilirsiniz. Karşılıklı beklentiler orta yolda buluşup pozitif kararlarla uygulanabilir.

BALIK

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Balık'lar. Akrep'te Venüs gerilerken ve Terazi'de Güneş ilerlerken yeni haftaya giriyoruz. Duygusal yapınız ve zengin hayal gücünüz burcunuzca malum! Ancak daha mantıklı davranmanız ve pratik çözümlere yöneliş kararı artık mümkün! Gerçekçi yaklaşımlar işteki trafiği ve para akışını arttırabilir. Planlanmış yolculuk ve buluşmalarda hoşgörülü davranışlarla faydalı sonuçları hızlandırabilirsiniz. Grup çalışmalarını şimdilik rutin halde devam ettirip ortaklıklara şüpheli yaklaşmanız mümkün. Yurt dışı bağlantıları ve eğitimle ilgili kararlar ailece konuşulabilir. Yakınlara yönelik ortak mal veya iş adımları için destek vermeniz ve buna bağlı kısa yolculuklar çıkabilir. Hobilerle ilgili uğraşlara yeterli zaman ayırmadığınızı fark edip moral artışı için eyleme geçebilirsiniz.

Aşk: Sevgi ve aşka bağlılık ve vazgeçmeden ısrar burcunuzun özelliği! Üstelik gerçek aşkı buluysanız asla bırakmıyorsunuz. Bu devre uğraşlarınızın meyvesini toplamaya başlayabilirsiniz.