Bursa
Çok Bulutlu
23.8°
enBursa Haber
Evrim Turgut
Evrim Turgut

Haftalık Burç Yorumları (29 Ekim-4 Kasım 2018)

29 Ekim 2018 Pazartesi, 20:42

KOÇ

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Koç'lar, Güneş'te Akrep'te ilerlerken yeni haftaya giriyoruz. Ortamı severseniz zeki ve muzip yanınızı ortaya çıkarıyorsunuz. Bu devrede rutin işlerde devamlılık için parlak fikirler mümkün. Pratik yanınız çözüm odaklı yeni buluşmalarda işinize yarayabilir. Önceden belirlenmiş randevularda keyifli ve uyumlu davranabilirsiniz. Pek çok konuda düzenlemeye gidebilir ve pratik yaklaşımlı davranabilirsiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayanlara tavırlı davranıp ancak tartışmadan uzaklaşmanız mümkün. Artık ketum davranmaktan vazgeçtiğiniz bazı konu veya projeleri güvendiklerinize açmanız sizi tanıyanları heyecanlandırabilir. Zira istediğiniz zaman başarıya endeksleniyor, kolay kolay caymıyorsunuz.

Aşk: Benden gitmek istiyorsan artık serbestsin diyebilir ve ısrarcı yönünüzden vazgeçebilirsiniz. Bazı geçici ayrılıklar daha çok bağlılık ve pozitif gelişmelere yol açabilir.

BOĞA

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Boğa'lar, hümanist ve anlayışlı yanınız katıya varabilen kuralcı yanınızla uyumlu buluşabiliyor ve bu durum sevenlerinizi arttırıyor. Ancak bu devrede yeterince hoşgörülü davrandığınız bazılarına artık sınırlar koymanız ve uğraşmaktan vazgeçmeniz bile mümkün. İşte yeniliğe kolay yanaşmayan yapınız mecburi değişim isteklerine evet diyebilir. Durum kurtarma odaklı buluşma ve kararlar mümkün. Daha önce soğuk baktığınız ortaklık projeleri devreye girebilir. Otoritelerle uzlaşma ve buna bağlı aracılıkları çevrenizden bekleyebilirler. Prensipli çalışma burcunuzun özelliği! Grup çalışmalarında öncülük görevi yine size düşebilir. Ketum yapınızı bilenleri bu defa açık konuşmanız şaşırtabilir.

Aşk: Kabul edin bazen inatçılık ve aşırı kuralcılıkla sevdiğinizi yorabiliyorsunuz! Aşkta sevdikleriniz daha çok anlayış ve romantiklik bekleyebilirler.

İKİZLER

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli İkizler, Güneş yeni haftada Akrep'te ilerliyor ve gezegen hareketliliği bu burçta yoğun! İnsanları ve arkadaşlığı seven yanınız hemen samimiyete artık geçmemeli uyarısını bayadır yapıyoruz! Bu devrede daha titiz ve tedbirli hareket etmeniz yanılgı ve zararları önleyebilir. Ertelenmiş proje ve konuları gündeme almanız mümkün. Gerginliğe kapılmadan sorunların üzerine yürümeyi artık tecrübelerle öğrendiniz. Nihayet daha kararlı davranabilirsiniz. Vizyonunuzu tanıtma isteği yeni fikirleri tetikleyebilir. İhmal ettiğiniz kısa yolculukları yapabilirsiniz. İşte dış bağlantılar için uğraş başlayabilir. Mevcut işinizi genişletmenin kararlılığı diyalogları artırabilir. Yeni ortamlar tanımak için kısa yolculuklara çıkabilirsiniz.

Aşk: Konuşmayı ertelediğiniz sorunları sevdiğinizle artık konuşabilirsiniz. Bazıları artık bitti diyebilirken, bazılarınız uyum sonuçlu kararlarla devam diyebilirler.

YENGEÇ

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Yengeç'ler, Ay burcunuzda yeni haftaya giriyoruz. Güneş Akrep'te ilerliyor. Bir süredir devam edebilen hüzünlü atmosferi geride bırakıp daha neşeli ve dinamik davranabilirsiniz. Artık yeter birazda kendime fırsat vereceğim düşüncesi ve buna bağlı kararlar mümkün. İş çevresinde olayları akışına bırakmak rahatlatabilir. Asıl niyetlerini bildiklerinize kaçamak cevap verip tedbirli davranmanız mümkün. Tahmin etmediğiniz kişilerdense övgü ve işe yönelik teklifler alabilirsiniz. Tempo yoğunluğu dinlenmeyi unutturabilir. Molalara mutlaka zaman ayırmak ve yeterli uyku daha verimli sonuçları getirebilir. Daha az ve planlı harcama isteğiyle tasarruf uygulayabilirsiniz. Müzik vb. hobiler gündeme gelebilir.

Aşk: Ailede herkesin gönlü olsun isteği aşkta hem sizi hem sevdiğinizi bir süredir yorabiliyor! Daha istekli ve kararlı davranışlar mutluluğu arttırabilir.

ASLAN

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Aslan'lar zorlaşabilecek şartlara rağmen güçlü görünme isteği yorabilir. Yine de yapınızdaki liderlik mücadelede kararlılığı sürdürebilir. Sert etkilere rağmen hümanist yanınızla çözüm odaklı davranabilirsiniz. İletişimdeki gergin atmosfer yerini daha ılıman ortama bırakabilir. İşte zekice yönlendirme kabiliyetiniz artabilir. Karşınızdakilere gereken önemi verdiğinizi açıkça belirtip sizde onlardan aynı karşılığı bekleyebilirsiniz. Bedeni ve ruhani arınma ihtiyacıyla psişik konularda kitaplar okuyabilirsiniz. Tasarruf yapmak ve birikim isteği harcamaları inceletebilir. Sevenleriniz için çok fazla harcama yaptığınızın uyarısı yine sizi sevenlerden gelebilir. Kısa yolculuklarda eski dostlarla buluşabilirsiniz.

Aşk: Aşkta, bazı Aslan'lar sevdiklerinin aşkını itiraf etmekte zorlandığını düşünebilirler. Süregelen ilişkilerde partnerinizin içsel dünyasını çözmek isteyebilirsiniz. Evlilerde anlayış artışı için çaba artışı mümkün.

BAŞAK

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Başak'lar, Güneş Akrep'te ilerlerken yeni haftaya giriyoruz ve bu burçtaki gezegen yoğunluğu tüm burçları etkiliyor! 2 Kasım 2018 Ay burcunuz Başak'ta. Kısa molalar işteki tempoyu ölçülü hale getirebilir. Bazılarınız otoritelerle zıt düşebilirsiniz. Bazı Başak'lar ise mevcut işlerinden ayrılmadan alternatif arayışını hızlandırabilirler. Ani kararlardan hoşlanmıyorsunuz ancak mecburi durumlarla pratik fikirleri mevcut durumu korumak için uygulayabilirsiniz. Ticaret, eğitim ve işe yönelik araştırmalar önem kazanabilir. Dalgınlık elektronik eşyalar veya araba kullanırken ilave dikkat isteyebilir.

Aşk: Aşkta, süregelen beraberliklerde titiz yapınıza rağmen sevginin baskınlığıyla hatalar affedilebilir. Evlilik adımlarında aile desteği mümkün. Bazı Başak'ları zıt karakterler aşkta çekebilir.

TERAZİ

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Terazi'ler, Güneş komşu burcunuz Akrep'te ilerlerken yeni hafta giriyoruz. Haftanın son günü 4 Kasım 2018 Ay burcunuz Terazi'de. Zor şartlar beklemeyi bilen ve bazen gamsızlıkla suçlanabilen yapınızı hareketlendirebilir. Mevcut denge için b planı arayabilir ve güvendiklerinize danışabilirsiniz. Bazı buluşmaların ertelenmesi yeni projeleri erteletebilir. Dürüst davranmayan kişilere sert tepki verebilir ve bazı arkadaşlıklarınızı geri çekilerek sonlandırabilirsiniz. Eğitimde yeni arayışlar ve bazı Terazi'ler de yeni iş arayışları mümkün. Kısa yolculuklar önemli kişilerle buluşturabilir. Hem kendiniz hem de yuvanızın geleceğine yönelik adımlar atabilirsiniz. Eski arkadaşlarla yarım kalmış buluşmalar moral verebilir.

Aşk: Sevdiğinizle karşılıklı yükümlülük ve sorumluluk konularını uyum artışı niyetli konuşabilirsiniz. Evliliğe niyetli Terazi'ler nihayet kararlı adımlar atabilirler.

AKREP

İş, İletişim ve Kariyer: Güneş burcunuzda ilerlerken yeni haftaya giriyoruz. Yine haftanın ilk günü Jüpiter Merkür'le birleşiyor. Ayrıca 1 Kasım 2018 Jüpiter Şiron üçgeni burcunuzda gerçekleşiyor. Yeni ortaklıkları daha sempatik bakışla inceleyebilirsiniz. Temponun umutlu arayışlarla artışı mümkün. Kısa yolculuklar fırsatlarla buluşturabilir. Kimin yanınızda yer aldığını artık daha net fark edebiliyorsunuz. Daha yerinde beraberlik ve adımlar umut verebilir. Eski arkadaşlar arayabilirler. Plan dışı yakınlarla buluşabilirsiniz. Egzersiz ve jimnastiğe ilgi artışı mümkün. Gevşeyip rahatlamak için spora önem vermek gerginliği uzaklaştırabilir. İhmal edilmiş doktor ziyaretleri yapılabilir.

Aşk: Aşkta bazı bekârlar tam benim tarzın diyebilecekleriyle karşılaşabilirler. Süregelen ilişkilerde kırgınlıkların tamiri ve aracıların samimi uğraşı mümkün.

YAY

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Yay'lar, dürüst ve bazen aceleci yapınız gereği her şeyin çabuk çözülmesini bekleyebiliyorsunuz! Bu durum düş kırıklıklarına yol açabildi. Bu devrede sevenlerinizin de uyarısıyla yeni adımları riske dönüşme çekingesiyle şimdilik erteye bilirsiniz. Mücadele yapınızda mevcut ancak çevredekilerden iyi niyeti kullanma sorunları çıkabiliyor! Karşınızdakilerin yeterli verimlilik sergilememesi ve buna bağlı gecikmeler mümkün. Ek iş dalları için araştırmalar mümkün. Size fayda getirmeyip zaman çalanlar düşündürebilir. Dürüst davranmayanları hayatınızdan kesin kararlı tavırlar mümkün. Takıntılardan arınmaya başlayabilirsiniz. Eski dostların sohbetleri keyif verebilir.

Aşk: Aşkta fikirsel zıtlıklar ve ketumluk kaynaklı tartışmalar yerini uyuma bırakabilir. Evlilerde göz ardı edilen bazı sorunları daha samimi tartışabilirler.

OĞLAK

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Oğlak'lar yeni haftada Akrep burcunda gezegen yoğunluğu mevcut ve idealizmde artış tahammülsüzlüğünü arttırabilir. İstikrarın devamı için hoşgörülü davranmayı sürdürmeniz sevenlerinizce beklenebilir. Sorumlulukları ve sahip olduklarıyla ilgili sorgulamaya geçebilirsiniz. Kariyer tutkusu ve gelecek güvencesi tartılıp düşünülebilir. Ortaklığa daha ılıman yaklaşabilirsiniz. İletişimde sivri karakterlerden kaynaklanabilecek tartışmalar mümkün. Yardıma muhtaçların yanında yer alabilir ve pozitif enerji dönüşüyle rahatlayabilirsiniz. Altıncı his artışı art niyetlileri daha çabuk tanıtabilir. Aileyle ilgili beklenmedik harcamalar mümkün. Uzaktaki yakınlar aranabilir.

Aşk: Aşkta bekârlar dostların tanıştırma isteğini bu defa sıkışıp kabul edebilirler. Süregelen ilişkilerde ciddi adımlar ailelere açıklanabilir. Bazılarınız devam etmek için çaba sarf edebilirsiniz.

KOVA

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Kova'lar, Akrep burcunda gezegen yoğunluğunun arttığı yeni haftaya giriyoruz. Bir süredir ortaklıktan kaçınabiliyor ve özgür yapınız gereği adeta kendi yağınızda kavruluyorsunuz. Ancak bu devrede beraber çalışmanın daha verimli sonuçlar getirebileceğini gözlemleyip grup çalışmalarına daha ılıman yaklaşabilirsiniz. Ortaklıklar ve dayanışma zorlukları daha çabuk uzaklaştırabilir. Pratik beceriklilik artabilir ve otoriteleri şaşırtabilirsiniz. Tasarruf isteği bütçe yaptırabilir. Sosyal konular ağırlık kazanabilir. Kendinize bir iş programı tasarlayabilirsiniz. Sorumluluk duygusu bu devrede daha baskın ön plana çıkabilir. Hobilere yeterince zaman ayırmadığınızı düşünüp keyifli molalar tasarlayabilirsiniz.

Aşk: Aşkta çekingenliği atıp beğendiklerinize açılmanız mümkün. Süregelen beraberliklerde uyum artışı dengeli ahenk yakalatabilir. Evlilerde küçük sürprizler sevindirebilir.

BALIK

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Balık'lar, Güneş Akrep'te ilerlerken yeni haftaya giriyoruz. 1 Kasım 2018 Jüpiter Şiron üçgeni Akrep ve burcunuz Balık'ta gerçekleşiyor. Üretkenliğiniz artabilir ve yeni planları artık uygulamaya başlayabilirsiniz. İş trafiğindeki artış bazı yerlere yetişme zorluğuyla mümkün. Daha önce düşünülüp bekletilen bazı ortak çalışmalar için start verilebilir. Kendi yeteneklerinizin farkındasınız ve geride durmak değil vitrine çıkmanın gerekliliğini hissettiniz. Ertelenmiş buluşmalar, bekleyen işlerde hızlanma ve neredeyse vazgeçilmiş yerlerde umut dolu haberler keyfinizi arttırabilir. Yeniliklere yönelik merakla araştırma yapabilir bazılarıyla görüşmeler yapabilirsiniz. Yabancı dil öğrenim isteği yapabilir miyim çelişkisiyle gölgelenebilir.

Aşk: Aşkta hüzünlere müsait duygusal yapınızla çevreden çabuk etkilenebiliyorsunuz! Sevdiğinize güvenmeye devam edip art niyetlilere kulağınızı tıkamanız mümkün.