Bursa
Açık
22.6°
Didem Çelik
Didem Çelik

EN ÖN: Sende bir güzellik var...

20 Ocak 2020 Pazartesi, 15:30

2020 beni şimdilik çok iyi karşıladı. Kendi enerjimi yükselttiğim bir dönemdeyim. Çünkü Merve Aydın ile tanıştım. İşin aslı; yaptığı birçok yaptığı vaka ile tanıştım ve denk geldim. Sonra kendisini merak ederek ulaştım. Aklımda deli sorular varken bunların en sağlıklı yolunu bana gösterdi ve birlikte yol almaya karar verdik.

Sundukları güzellik çözümlerindeki en önemli özellik kişinin doğallığını kaybetmemesini sağlamaları ve uygulamalarını bu yönde planlamaları. Burası butik bir işletme. Dolayısıyla verilen hizmet kişiye özel, sevgi dolu ve uygulamaları sindire sindire yapılıyor.

Sloganlarına bayıldım: "Sende bir güzellik var..."

Merve Aydın'ın aldığı eğitimleri sorduğum zaman Phibrows Royal Artist yani üst seviyede uzmanlığını aldığını, SwıssColor makyaj eğitimi, Phi Akademi'den kalıcı makyaj silme eğitimi, My Lamination Vitamin Lash Botox, Kaş laminasyonu eğitimi almış olup Estetisyen olduğunu öğrendim.

Aslında şaşırmadım; çünkü kendisi bunu bireysel vizyonunda yaşatan biri. Gerçekten çok bakımlı, yalın, duru, aynı zamanda sadeliğin içinde bir gösteriş yaratmış. Yüksek kariyerini genç yaşta yakalamış; 84 doğumlu 12 yaşında bir kız annesi, Erdem Aydın'ın sevgili eşi...

İğnesiz dudak dolgusunu ilk Merve Aydın ile duydum ve yaşadım. Yenilik istediğim için ve herkes gibi en sağlıklısını araştırdığım bu konu beni çok heyecanlandırdı. İki seansını başarı ile gerçekleştirdik. Yaptırdığım çok başarılı bir müdahale oldu.
Tüm kız arkadaşlarıma tavsiye ederim. Çünkü; bu agresif sektör içerisinde pek de popüler kültüre uyan bir yapısı olmadığını fark ettim. Her kadın gençliğini ve güzelliğini korumak ister. Kendisini güvenli ve konforlu hissetmek ister. Merve ile tanışarak bu hislerimi bana yaşattığı için çok teşekkür ederim. Tüm kalbimle destekliyorum.

Bana sende bir güzellik var diyen birçok arkadaşım oluyor. İşte hayatıma giren Merve Aydın'ın minik dokunuşları, sağlıklı beslenme ve spor yapıyorum.

EN ÖNCE:

Enerjimizi tüketen alışkanlıklarımızdan vazgeçmeliyiz. Yaşanan her olumsuz olayı kişisel ağılamak, geçmişe takılıp kalmak, aşırı stres, sabah geç kalkmak, aşırı yemek yeme, çözüm değil suçlu aramak, hayır diyememek ve herkesi memnun etmeye çalışmak. Bu davranış biçimi hem gençliğimizi, hem de güzelliğimizi koruyacaktır.