Bursa
Çok Bulutlu
3.8°
enBursa Haber
Didem Çelik
Didem Çelik

EN ÖN: İnadına...

29 Ocak 2019 Salı, 13:13

Motivasyon hayatımın en büyük yapı taşı, yaşamımdaki en büyük beklentim hem kendi adıma hem ailem adına. Huzur ve mutluluk. Bir beklenti içine girmeden bunu başarabilmek imkansız değil. Ama bu bir varış değil, süreç...

Motivasyonunuzu asla düşürmeyin, hatta yüksek tutmak için seçtiğiniz akrabalarınızla görüşün, dostlarınızı özenle seçin, başarı seviyorsanız kendinizi her başarınızda tebrik etmeyi bilin. Unutmayın ama, hiçbir şey yapmazsanız tebessümü yüzünüzden eksik etmeyin, geleceğinize inanarak bakın. Yüreğinize şifa yükleyin.

Sağlıklı gıdalar ile beslendiğinizde içinize sindirin ve bir daha gülümseyin. Spor yapmayı ihmal etmeyin, emanet olan bedenlerimize iyi bakmak, önce kendimiz sonra ailemiz için yapabileceğimiz en önemli misyonumuz. Başarılarınızı planlayın, şanslarınızı değerlendirin, farkına varın. Hedeflerinizi ve üretkenliklerinizi bırakmayın. MeşGuliyet ve spor, kişisel ruh ve beden sağlığı için en güzel motivasyon.

Engeller küçük veya büyük sizi yıldırmasın. Planlamanızı değiştirip yoldan çıkmadan, devam... Coşku bulaşıcıdır. Her yerinize bulaştırıverin, gülün gülün geçin. Hayat, küçümsenmeyecek kadar uzun, çok büyütmeyecek kadar kısadır.

Neşenizi eksik etmeyin. İnadına neşe, inadına coşku.

En Ön: Artık yaşamaya karar verdiniz. Tadını çıkarın... Seyirci olmadan, sahnede rol alın. Başkaları ile ilgilenmeyin. Sadece yaşayın ve şansın ve mucizelerin sizden yana olduğuna inanın. Mucizeler sizinle.....