Bursa
Açık
18.5°
Cennet Yüzer Cankılıç
Cennet Yüzer Cankılıç

Vatan hainleri kudurmaya devam ediyor!..

08 Mayıs 2020 Cuma, 23:03

Yok yok, bunlar iflah olmaz. Millet bir taraftan can, bir taraftan geçim derdinde, bunlar da hükümeti devirme derdinde. "Gitsin de nasıl giderse gitsin" anlayışında her yol mübah. Şimdi de ülke gençliğinin, sağcısının solcusunun, imanlısının imansızının gönlünde taht kuran ve bu milletin terörle mücadelesinde İHA ve SİHA'larla başarı kazandıran, son olarak da dışarıdan ithal ettiğimiz solunum cihazlarını üreterek devlete bağışlayan Selçuk Bayraktar'ı hedef aldılar.

Oynanan oyun büyük.

Corono salgını ülkemize gelmeden önce kapalı kapılar ardında darbe söylentileri ile AK Parti'nin sonu geldi şeklinde bir takım iddiaları ortaya atanlar, virüsün can almaya başlamasıyla hastalığa yakalanırım korkusundan olsa gerek susmuş, pusuya yatmışlardı.

Ama çok geçmeden alttan alta başladılar kaşımaya.

Süreç başladığından itibaren hükümete dolaylı ve dolaysız pek çok operasyon çektiler. Her birindeki başarısızlığın ardından, vakalar bizde de pik yapmaya başladığında "Bu süreç iyi yönetilemiyor" diye yaygara kopardılar.

Ya şu TV'lerdeki kelli felli hocaları bir dinleseler, virüsün salgın boyutunda pik yapmasının ne kadar normal bir durum olduğunu anlayacaklar ama, onların derdi başka. Bu biçare olanlar Almanya'yı bize örnek göstermeye kalktılar. Neymiş orada süreç iyi yönetiliyor, salgın kontrol altına alınmış-mış.

N'oldu peki?

Bakın Almanya son 3 gündür artış gösteren pozitif vaka sayıları ve can kayıplarıyla fena halde sarsılıyor. Bizdeki ölüm vakalarının 3 katına çıktı. Hadi bakalım süreci kim nasıl yönetiyormuş!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca üzerinden saldırdılar, tutmadı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu üzerinden saldırdılar, milletten geri tepti.

Maskeler üzerinden de saldırıldı, 59 ülkeye yapılan yardım malzemeleri üzerinden de...

Daha dün de bir ara takipçi sayısı bir elin parmağını geçmeyen yeni kurulmuş bir haber sitesi üzerinden İngiltere'ye gönderilen yardım malzemelerini geri iade ediyormuş haberi yayınlandı.

Yalan, düpedüz asılsız haber.

İngiltere hükümeti hemen"68 bin adet tıbbı malzemenin kullanılma hazır olduğunu" içeren resmi açıklama yapınca ters köşe oldular. Sesleri çıkmadı.

Selçuk Bayraktar'a İBB üzerinden saldırılara gelince;

Selçuk Bayraktar'dan Allah razı olsun. O İHA ve SİHA'ları yapmasaydı bizim Mehmetçiğimizi şehit etmeye devam edeceklerdi. İHA ve SİHA'lar sayesinde PKK ile mücadelede büyük başarı sağlandı. Dağlarımızdan, sınırımızdan temizlediysek bu hava araçları sayesinde.

Dünkü paylaşımından gördüm ve mutlu oldum. Şimdi bunlara bir tane daha ekliyor. Bir süredir üzerinde çalıştıkları Akıncı İHA'nın ikinci prototipinin görselini paylaşmış. Yakın zamanda araç iki hava aracının yanında göklerde yerini alacak.

O standartlar merkezi Avrupa solunum cihazı eksikliği yaşarken, bu genç çıktı konsorsiyum kurdu ve biz kendi cihazımızı üretiriz dedi. 45 günde o cihazlar üretilerek hastanelerimize teslim edildi.

Bu vatan hainleri ipini koparmış azgın boğa gibiler. Gözlerini Erdoğan nefreti bürümüş, önlerine çıkana saldırıyorlar. Hiç bu kapıda da durmayın.

Boşa zaman kaybı...

Buradan da size ekmek çıkmaz...