Bursa
Açık
31.2°
Alper Özüpak
Alper Özüpak

Umudun adı EYT

13 Şubat 2020 Perşembe, 11:24

Yıllardır mücadele eden arkadaşlar, yıllardır emek veren dostlarımızla biz yola devam ediyoruz.

Her gün yeni insanlar aramıza katılıyor, mücadeleye omuz veriyor.

Yeni dostlar edinip hakkımız olanları almak için güç birliği yapıyoruz.

Dün çok azdık, ama bugün çok güçlüyüz ve gücümüzün farkına vardığımız için artık daha çok kenetlenmeli ve hakkımıza sahip çıkmak için mücadele etmeliyiz.

Bugün 21 derneğimiz kuruldu, 6 dernek kurulma aşamasında, 30 da temsilciliğimizle yolumuza devam ediyoruz.

Günlük olarak bütün Türkiye'ye ulaşmak için sosyal medyada varız. Twitter'da yoğun olarak devam ediyoruz. Her yapıyı EYT mağduru arkadaşlarımızla beraber kurduk; iller, ilçeler, sosyal medya ağında binlerce EYT'li arkadaşımızın fedakarca mücadele edişleri bize ilham veriyor ve haklı davamızda sorumluluk almamıza neden oluyorlar.

Sorunlarımızı çözme yolunda her geçen gün birbirimize duyduğumuz güveni daha da pekiştirerek, büyük bir aile olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Bu davada var olan bütün arkadaşlarımızın çabasıyla bu günlere geldik ve yapılacak çok işimiz, ulaşılacak çok mağdur arkadaşımız var. Daha mücadelenin başındayız. Haklı davamız için bütün mağdur arkadaşlarımızı davamıza, derneklerimize sahip çıkmaya davet ediyoruz.

Her geçen gün daha da büyüyen EYT ailemizle bütün Türkiye'de olmaya devam edecegiz ve Türkiye'de dokunmadığımız EYT mağduru kalmayacak ve biz haklı davamızda yeni kadrolara yer vermek adına da güvenli dostlarımızı göreve davet etmeye devam edeceğiz.

Bu hak gaspı elbet bitecek, haklılığımızın karşısında kimse durmayacak ve durmamalı. Duranlara da gereken cevap en yasal hakkımız olan sandıkta olacak. Haklılığımız herkes tarafından tasdik edilirken bizi görmeyen, bizi duymayanları biz de görmeyeceğiz, duymayacagız.

Ve verilen sözleri asla unutturmayacağız. Verilen sözlerin bizim için çok önemli olduğunu biliyoruz ve sonuna, sonuç alana kadar da kararlılığımız sürecek.