Bursa
Çok Bulutlu

Ziya Selçuk'un kampanyasına Bursa'dan bir destek daha!

BURSA , 20 Mart 2020 Cuma, 15:49

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un kampanyasına destek vererek okullardaki öğrencilere forma göndereceğini açıkladı.

Ziya Selçuk'un kampanyasına Bursa'dan bir destek daha!

Türkiye'de Koronavirüsün ortaya çıkmasıyla birlikte alınan önlemler hız kazandı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Koronavirüse karşı önlem amacıyla okulların tatil edildiğini açıklamıştı. Bakan Selçuk tatil sürecindeki öğrencilere müjdeyi Twitter hesabından verdi.

Bakan Selçuk yaptığı paylaşımda ,"Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız." mesajı yer almıştı.

BAŞKAN AKTAŞ'TAN BAKAN SELÇUK'A DESTEK ------> HABERE GİT

Selçuk'un bu açıklamasının ardından başta Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş olmak üzere çok sayıda futbol kulübünden ve belediyeden destek mesajı gelmişti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un bu paylaşımına bir destek de Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'dan geldi. Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Osmangazi'nin emaneti, tekstilin merkezi Bursa'dan, 81 ilde yarının Fatih'i 1326 öğrencimize yeşil beyaz forma bizden Sayın Bakanım" ifadelerine yer verdi.