Bursa
Açık
25.6°

Zeynep Beşerler'in Ozan Güven açıklaması olay oldu: Amma tatava yapmışsınız

MAGAZİN , 05 Temmuz 2020 Pazar, 11:07

Oyuncu Zeynep Beşerler, Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiası hakkında konuştu. Beşerler, "Ozan Güven çok eski arkadaşımdır. Böyle bir canilik yapabileceğine inanmadım. Eğer yaptıysa ve bu kanıtlanırsa en büyük düşmanı olurum" dedi. Beşerler, bu sözlerinden sonra tepki gördü ve yeni bir açıklama yaptı

Zeynep Beşerler'in Ozan Güven açıklaması olay oldu: Amma tatava yapmışsınız

Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz'un ilişkisi 'şiddet' iddialarıyla sona erdi. Güven'den şiddet gördüğünü söyleyen Bulutsuz, "Bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım" dedi.

Bulutsuz'dan sonra Ozan Güven de kendisinin şiddete uğradığını iddia etti ve darp raporu aldı. Ünlü oyuncu ayrıca, Bulutsuz'dan da şikayetçi oldu.

Pek çok ünlü isim Ozan Güven'e tepki gösterirken, oyuncu Zeynep Beşerler, "Ozan Güven çok eski arkadaşımdır. Böyle bir canilik yapabileceğine inanmadım. Eğer yaptıysa ve bu kanıtlanırsa en büyük düşmanı olurum. Kadına kalkan eller kırılsın. Kadına şiddete hayır" dedi.

"Ya amma tatava yapmışsınız. 'Ne olduğunu bilmiyoruz' dedik. Yok kız kendini mi dövdü, o mu oldu, bu mu oldu? Arkadaşım iki tarafı tam dinlemeden ön yargılı olmamak lazım. İş yargıda zaten bekleyip görelim."