Bursa
Açık
25.8°

Yuvana hoş geldin Mustafa Hoca

BURSASPOR , 01 Eylül 2020 Salı, 16:38

Erkan Kamat'ın mazbatayı aldıktan sonraki ilk icraatı teknik adamı belirlemek oldu. Geçtiğimiz sezon Kırşehir Belediyespor'da çalışan Mustafa Er kendisini Bursaspor'a bağlayan imzayı attı.

Yuvana hoş geldin Mustafa Hoca

Başkan Kamat, Bursaspor'da öze döndüklerini hatırlatarak, "Mustafa Hocamızla berbaer kolları sıvadık. Bursaspor Kulübünün önemli gününde görüşmeler neticesinde önemli karara vardık. Bursaspor olarak, Bursalı teknik adamlarla başarılı olacağımıza yönetimle karar verdik. Mustafa Hocamıza hayırlı olsun inşallah. Biz bize yeteriz" dedi.

Mustafa Hoca ise kolları sıvadıklarını belirterek, "2 yıl aradan sonra burada olmak güzel bir duygu. Zorlu süreçte bizlere inanarak görev verdikleri için teşekkür ederiz. Gece gündüz çalışacağız. Hayal satmayacağız. Gerçekçi olacağız. Takvim belli olunca, 10-11 günümüz var. Bazı futbolcuların tedirginliği var. Herkesin kalmasını istiyoruz. Acilen onu çözmeliyiz. Altyapı olarak herkesi tanıyoruz. A Takımda kalan ağabey futbolculara teşekkür ediyorum. Şehri terk edebilirlerdi. Herkes mutlu olmak zorunda. Kolej havası oluşturacağız. Şehrin de destek vermesi gerekiyor. Herkesin yüzünü armaya çevirmek önemli. Manevi olarak destek alırsak maddi destek de gelir" diye konuştu.