Bursa
Açık
23.5°

Yusuf Güney: Arabamı sattım, kiraya geçtim

MAGAZİN , 30 Temmuz 2020 Perşembe, 11:54

Yusuf Güney, önceki gün bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere yansıdı. Ünlü şarkıcı, pandemi döneminde sanatçıların konserlerinin iptal olmasından dolayı "Geçinemiyoruz" şeklinde açıklama yapmalarıyla ilgili konuştu. Güney, "Koronavirüs salgınında 'Geçinemiyoruz' diyen sanatçılar hiç geçinemiyormuş gibi değil, geçinemeyen insanlar bütçesini sıkar. Ben arabamı ve evimi sattım. Daha uygun bir kiraya geçtim. Diğerlerine bakıyorum; altında 2 milyonluk arabalar, 10 milyonluk evlerde kalıyorlar. Çok samimi bulmuyorum hiçbirini" ifadelerini kullandı

Yusuf Güney: Arabamı sattım, kiraya geçtim

Şarkıcı Yusuf Güney, önceki gün bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere yansıdı. Arkadaşlarıyla bir kafede buluşup yemek yiyen Güney, çıkışta basın mensuplarıyla sohbet etti.

Yusuf Güney, şarkı yazamadığı için sosyal medya hesaplarını kapattığını söyledi. Şarkıcı, "Sosyal medya hesabımı kapattım. Sosyal medya insanı salaklaştırıyor. Bu yüzden şarkı yazamıyorum. Artık şarkı yazacağım, dağlara çıkacağım. Sosyal medya ile işim bitti" dedi.

Yusuf Güney, pandemi döneminde sanatçıların konserlerinin iptal olmasından dolayı "Geçinemiyoruz" şeklinde açıklama yapmalarıyla ilgili de konuştu.

Güney, konuyla ilgili şunları söyledi:

Kovid-19 salgınında 'Geçinemiyoruz' diyen sanatçılar hiç geçinemiyormuş gibi değil, geçinemeyen insanlar bütçesini sıkar. Ben arabamı ve evimi sattım. Daha uygun bir kiraya geçtim.

Diğerlerine bakıyorum; altında 2 milyonluk arabalar, 10 milyonluk evlerde kalıyorlar. Çok samimi bulmuyorum hiçbirini.