Bursa
Çok Bulutlu
2.4°
enBursa Haber

Yusuf: 'Asker çocuğu olduğum için...'

BURSASPOR , 08 Şubat 2018 Perşembe, 15:48

Yusuf Erdoğan, Bursaspor'la çok iyi yerlere gelmek ve Milli formaya yeniden kavuşmak istediğini belirterek, "Asker çocuğu olduğum için her zaman duyguları daha çok hisseden bir insanım. İnşallah hocamız bize şans verir ve oralara layık görürse, hedefimiz her zaman milli takıma gitmektir.

Yusuf: 'Asker çocuğu olduğum için...'

Bursaspor'un başarılı ismi Yusuf Erdoğan, imza gününde şunları söyledi:

"Akhisarspor maçı, Beşiktaş maçının ardından bizim için çok kritik bir müsabaka. Üst sıralara tırmanmamız için güzel bir hedef. Onun için bu maçın ciddiyetinin farkındayız. Çok iyi hazırlandık. 2-3 haftadır performansımızı üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Sahada da zaten öyle gözüküyor. Akhisar deplasmanından 3 puan ile dönersek belki Avrupa kupaları yolu da açılabilir. Bu maçın önemini biliyoruz. İnşallah Bursa'ya güzel bir skorla döneceğiz."

"Evlilik futbol hayatını da olumlu yansıdı mı?" sorusuna Yusuf, şu cevabı verdi: "

Hanımdan Allah razı olsun iyi bakıyor bana. İnşallah performansım sezon sonuna kadar da böyle gider. Bursaspor'a layık olmaya çalışıyoruz. Herkes formasına aç, öncelikle bu da takıma yansıyor. Rekabet oldukça da takımın performansı artıyor. Hepimiz çok üst seviye futbolcularız, zaten Bursaspor'da oynamak için böyle olmak gerekiyor. Bizim performansımız yükseldikçe takımın puan tablosundaki yeri de artıyor. İnşallah böyle devam ederiz."

A Milli Takım'a yeniden gitmek istediği belirten Yusuf Erdoğan, son olarak şunları söyledi: "Hedefim her zaman A Milli Takım. Bir Türk insanı olarak onur ve gurur duyuyorum her zaman ay yıldızlı formayı giymekten. Benim için ayrı bir yeri de ben asker çocuğu olduğum için her zaman duyguları daha çok hisseden bir insanım. İnşallah hocamız bize şans verir, oralara layık görürse hedefimiz her zaman milli takıma gitmektir. İnşallah daha iyi bir performans gösterip oralara layık olmak istiyoruz" dedi.