Bursa
Açık
5.6°
enBursa Haber

Youtuber'ın öldüğü stüdyo harabe oldu

GÜNCEL , 13 Kasım 2018 Salı, 22:35

İstanbul Bağcılar'daki çıkan yangında youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı Cansu Kovancı'nın hayatını kaybettiği yangında stüdyonun son hali yaşanan faciayı gözler önünde

Youtuber'ın öldüğü stüdyo harabe oldu

Olay, saat 06.00 sıralarında Bağcılar İstanbul Caddesi üzerindeki pasajda bulunan bir stüdyoda meydana gelmişti. Ünlü youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı Cansu Kovancı'nın kaldığı stüdyoda elektrik kontağından yangın çıkmış, Özkan ve kız arkadaşı Kovancı hayatını kaybetmişi.

Stüdyo harabeye döndü
Yangının ardından stüdyonun içindeki eşyaların tamamen yandığı ve kullanılamaz hale geldiği görüldü. Faciayı görenler şaşkınlığını gizleyemezken, ünlü youtuber'ı tanıyanları ise olay yerine gelerek üzüntülerini belirtti.
Emre Özkan'ın babasının arkadaşı olduğunu dile getiren Turan Turgut, "Çıkan yangında maalesef Emre'yi kurtaramadık. Babası 10 yıllık mesai arkadaşım. Kendisi youtuber zaten, 30-40 milyon tıklanan videoları var, video hazırlıyordu. Bu işle uğraşıyordu, Emre hayatını bu şekilde idame ettiriyordu. Ama genç bir yaşında kaybettik, çok üzgünüz" diye konuştu.
Eski bir elektrikçi olduğunu ve hayatını kaybeden Emre Özkan'ın tanıdığını Mustafa Aslantürk, "Soba yangında değil de, soba yüksek amper çektiği için sigortaları zorlamış. Çünkü amperi yüksek olduğu için atamamış, atamadığı için tesisata yüklenmiş. Dolayısıyla yangının çıkmasına neden olmuş. Sobanın yanıklığı da yangın çıktığı için olmuş" ifadelerini kullandı.
Öte yandan, ünlü youtuber Emre Özkan'ın cesedinin memleketi Samsun'a gönderildiği öğrenildi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN