Bursa
Açık
25.2°

Yıllar sonra 'Hepsi' paylaşımı

MAGAZİN , 19 Haziran 2020 Cuma, 22:21

Yaşadıkları anlaşmazlıklar yüzünden dağılan 'Hepsi Grubu', geçtiğimiz günlerde aralarındaki buzları eritti. Grubun solistlerinden Cemre Kemer, yıllar sonra sosyal medya hesabından birlikte yer aldıkları eski bir kareyi yayınladı

Yıllar sonra 'Hepsi' paylaşımı

Gülçin Ergül, Eren Bakıcı, Cemre Kemer ve Yasemin Yürük'ten oluşan Hepsi, 2005 yılında 'Bir' adlı albümle müzik piyasasına giriş yaptı.

2009'da Gülçin'in ayrılmasıyla grup üç kişi olarak yoluna devam etti.

Anlaşmazlıklar nedeniyle bir süre sonra dağılan gruptan Gülçin Ergül, Eren Bakıcı ile barışmasının ardından Cemre Kemer'le de arasındaki buzları eritti.

Kemer, 12 yıl sonra sosyal medya hesabından birlikte yer aldıkları eski bir kareyi yayınladı.

Cemre Kemer'in "Eskiler ama değerliler" notuyla yaptığı paylaşım takipçilerinden kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Gülçin Ergül, geçtiğimiz günlerde 'Hepsi Grubu'nun tekrar bir araya geldikleri yönündeki haberlere yanıt vermişti.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Ergül, şu ifadeleri kullanmıştı:

Amacım tamamen negatif atışmaları, negatif enerji akışını durdurmaktı. Barış sağladık ama müzik yapmak üzere bir araya gelmedik. Bu konuda da kendi aramızda konuşmadık bile.

Sürekli bir iletişim akışımız yok. Olayların geldiği boyuta şaşırıyorum. Hepsi grubu hepimizin geçmişinin bir parçası. Dinleyicilerimizin de aynı şekilde. Eski yıllarınıza olan özleminizi anlıyorum.

Öncelikle benim albüm hazırlığı sürecinde olduğumu söylemiştim fakat onun dışında birlikte müzik adına bir çalışma yapmak konusunda kendi aramızda da konuşmadık.