Bursa
Çok Bulutlu
19.8°

Yeşim Salkım korkuları olduğunu dile getirdi

MAGAZİN , 14 Ağustos 2020 Cuma, 17:04

YouTube'da yayınlanan bir programa konuk olan şarkıcı Yeşim Salkım, bilinmeyenlerini anlattı. Salkım, "Korkularım var. Gençken her şey daha kolaymış. Cesur bir çocuktum ben ve şu an baktığımda her şeyden korkuyorum. İtiraf edemiyorum" ifadelerini kullandı

Yeşim Salkım korkuları olduğunu dile getirdi

Açıklamalarıyla sıkça adından söz ettiren şarkıcı Yeşim Salkım, çocukluğundan gençliğine, gerçekleştirdiği evliliklerden hayatının dönüm noktasına kadar birçok bilinmeyenini anlattı. Gökhan Çınar'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk olan Salkım, samimi açıklamalarda bulundu.

Yeşim Salkım, "Korkularım var. Gençken her şey daha kolaymış. Cesur bir çocuktum ben ve şu an baktığımda her şeyden korkuyorum. İtiraf edemiyorum" ifadelerini kullandı.

Salkım, yalnız kalmaktan, yalnız mücadele etmekten çok yorulduğunu, çocuklarını nasıl bir geleceğin beklediğini bilmediğini, mutluluğun ne demek olduğunu ve bir bütün içerisinde mutlu bir kadın olamadığını söyledi.

Salkım, Gülben Ergen ile aralarında yıllardır devam eden gerginlik ve polemik ile ilgili Çınar'ın isim vermeden sorduğu "Sence ne olursa biter ya da biter mi bu dert?" şeklindeki soruya, "O bana kalsın. Bu konuda çok konuştum ve kendimi ifade edemediğimi fark ettim. Bu benim hikayem ve bu dünyadan ayrılırken hiç kimseden nefret ederek gitmek istemiyorum" yanıtını verdi.