Bursa
Parçalı Bulutlu
26.5°

Yeniden Refah Partisi Bursa İl Gençlik Kolları'nda hareketlilik

BURSA , 21 Temmuz 2020 Salı, 22:23

Tüm Türkiye'de teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam eden Yeniden Refah Partisi Bursa'da 14 atama birden gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Bursa İl Gençlik Kolları'nda hareketlilik

19 Temmuz Pazar günü kahvaltı organizsayonunda ilçe başkanlarıyla bir araya gelen İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Şahinler 4 aylık pandemi sürecinde yaptıkları çalışmalardan dolayı teşkilatlarını tebrik etti.
Türkiye'nin en genç genel başkanına sahip olan Yeniden Refah Partisi bu atamalarla birklikte en genç ilçe başkanına da sahip olmuş oldu.


Bursa'da 500'ü aşkın genç teşkilat mensubuyla çalışmalarını sürdüren Muhammed Fatih Şahinler 4 aylık süreçte yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi."Toplantılarımızı dahi online olarak yapmak zorunda kaldığımız bu sıkıntılı süreçte tüm imkanlarımızla yüzlerce aileye yardım ve erzak kolilerimizi ulaştırdık. Yine bu süreçte özellikle risk grubunda ki vatandaşlarımız için tüm gayretimizle onların sağlıklarını korumak için destek olduk. Bunun yanında virüse karşı mücadelede halkımıza binlerce ücretsiz maske dağıtmı yaparak milletimizin yanında olmaya devam ettik."


Sözlerine gençliğe verdikleri önemi ifade ederek devam eden Muhammed Fatih Şahinler; "Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin sorunlarına eğilecek ve çözüm üretmek için çalışmaya devam edeceğiz. Gençlerimiz için biz varız! Milletimiz için biz varız!" dedi.