Bursa
Açık
15.8°

Yeni şarkısını kalçasıyla duyurdu! Sosyal medya yıkıldı...

MAGAZİN , 05 Ağustos 2020 Çarşamba, 11:35

Şarkıcı Tuğba Ekinci, yeni çıkardığı şarkısının tanıtımı için skandal bir tanıtıma imza attı. Instagram hesabından şarkısını duyuran Tuğba Ekinci, kalça fotoğrafını paylaştı. Ekinci'nin bu paylaşımı sosyal medyada geniş yankı uyandırırken tepkilerin ardı arkası kesilmedi. Tuğba Ekinci'nin kalça pozuna gelen tepkiler, Twitter'da da en çok konuşulanlar arasına kesildi.

Yeni şarkısını kalçasıyla duyurdu! Sosyal medya yıkıldı...

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla zaman zaman dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Tuğba Ekinci, bu sefer yaptığı paylaşımla tepkilerin odağı hâline geldi. Son Dakika isimli yeni bir şarkı ve klip çıkaran Ekinci, Instagram hesabından kalça fotoğrafını paylaştı. Siyah iç çamaşırı ile kalça fotoğrafını paylaşan Ekinci'nin bu paylaşımına tepkilerin ardı arkası kesilmedi.

TUĞBA EKİNCİ'NİN KALÇA FOTOĞRAFI İLE YAPTIĞI PAYLAŞIMA TEPKİ YAĞDI

Tuğba Ekinci, kendi paylaşımına dair gelecek yorumları kapatarak önlem alsa da Twitter'daki eleştirilerden kurtulamadı. Sosyal medya hesabı Twitter'da TT (en çok konuşulanlar) arasına giren Tuğba Ekinci'ye gelen tepkilerden bazıları ise şöyle:

''Nerede müsade isteyip ceketini çıkaran Neşet Ertaş? Nerede alkışlarla yaşıyorum diyen Zeki Müren? Nerede evlatlarım diye garibi bağırına basan Müslüm Baba? Nerede ceviz ağacı Cem Karaca? Nerede 7 den 70 e Barış Manço? Günümüze bak...''

''Sahnede dinleyiciye arkasını dönmekten imtina edip geri geri sahneden ayrılan sanatçılarımız vardı bizim.''

''İyi bir kalçanın iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı bir ülkede hiçbir şey gelişemez.''

''Tuğba Ekinci, az önce Instagram hesabından yaptığı ilginç paylaşımla ne yapmak istiyor''

''Tuğba Ekinci iyi ki sadece şarkı çıkarıyor. Nobel ödülü falan alsa hangi pozla duyurur kim bilir''

''Üf yeter oranızı buranızı çekip atmayın çok meraklı değiliz.''