Bursa
Açık
30.6°

Yeni komşuları rahatsız

MAGAZİN , 02 Eylül 2020 Çarşamba, 14:25

Prens Harry ile Meghan Markle'ın yeni taşındıkları bölgedeki komşuları ikilinin gelişinin ardından yaşanan değişim ve gelişmelerden kaynaklı rahatsız olduklarını ifade etti.

Yeni komşuları rahatsız

Prens Harry ile Meghan Markle çiftinin taşınmasının ardından yaşanan değişimler, iddialara göre bölgedeki komşularını rahatsız edip, keyiflerini kaçırdı. TMZ'nin haberine göre; Harry ile Meghan'ın yaklaşık 15 milyon dolara satın aldığı malikanenin bulunduğu Santa Barbara, Montecito'daki komşuları ve öteden beri bölgede yaşayan halk onların gelişinden memnun olmadı.

İkilinin Montecito'ya taşınması komşuları üzerinde büyük bir etki yarattı. Çiftin bebekleri Archie ile birlikte yeni evlerine taşınmasının ardından bölge kelimenin tam anlamıyla paparazzi kuşatması altına girdi. Fotoğrafçılar, çifti görüntüleyebilmek için zaman zaman helikopterle bölgenin üzerinde tur atıyor.

Bölgede yaşayan birçok kişi de bu durum yüzünden büyük rahatsızlık duyuyor. Bölge halkına göre, bu durum giderek sadece Harry ile Meghan'ın değil herkesin özel hayatının gizlilik sınırlarını aşacak noktaya gidiyor.