Bursa
Açık
23.2°

Yasmin Erbil annesinin doğum gününü kutladı

MAGAZİN , 18 Haziran 2020 Perşembe, 16:05

Oyuncu Nergis Kumbasar, 57 yaşına bastı. Sunucu Yasmin Erbil, annesinin doğum gününü sosyal medya hesabından "Her günün anlamı sensin" şeklinde duygusal bir mesajla kutladı

Yasmin Erbil annesinin doğum gününü kutladı

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil ve oyuncu Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil, Instagram hesabını aktif kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz gün paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen Erbil, bu kez annesinin doğum gününü kutladı.

Sosyal medya hesabından annesine duyduğu sevgiyi her seferinde dile getiren Erbil, Kumbasar ile fotoğraflarını paylaşarak altına şu notu düştü:

"İYİ Kİ DOĞDUN VE BEN SENİ BULDUM"

İlk fotoğrafta benim yaşlarımdasın... Hiç bu kadar iyi bir anne olacağını düşünür müydün acaba? Seni seviyorum bugünün ve her günün anlamı sensin. İyi ki annem, iyi ki doğdun ve ben seni buldum.

Oyuncu Nergis Kumbasar da, kızının paylaşımına, "Aşkım, benim için günümün en büyük hediyesi şu yazdıkların... Seni çok seviyorum. Şu iyi anne kısmına gelirsek, ben bunun fotoğrafını çekip elimde tutayım. Arada anne-kız takışmalarımızda açar gösteririm sana. Allah'ım tüm annelere çocuklarıyla sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam versin" ifadeleriyle karşılık verdi.