Bursa
Açık
13.8°
enBursa Haber

Volkan Demirel'den VAR yorumu!

BURSASPOR , 12 Ağustos 2018 Pazar, 11:18

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Bursaspor maçında uygulanan VAR sistemiyle ilgili, "Bugün 1 tane penaltı verildi ama VAR sistemi incelendikten sonra ofsayt kararı verildi. Bu da futbolcular adına mutluluk verici. Yoksa bakıldığında burada iki takımda beraberlikle ayrılabilirdi" dedi.

Volkan Demirel'den VAR yorumu!

Fenerbahçe'nin 2-1'lik Bursaspor galibiyeti sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Volkan Demirel uzun süre aradan sonra sezona galibiyetle başladıklarını ifade ederek, "Bireysel ve takım olarak iyi değildik ama ilk hafta da kazanmak önemliydi. İlerleyen haftalarda performansımız takım olarak yükselecektir" dedi.

VAR sistemi doğru kararın çıkması için güzel bir uygulama olduğunu belirten Demirel, "Bugün 1 tane penaltı verildi ama VAR sistemi incelendikten sonra ofsayt kararı verildi. Bu da futbolcular adına mutluluk verici. Yoksa bakıldığında burada iki takımda beraberlikle ayrılabilirdi. Güzel bir maç oldu hem Bursaspor adına hem de bizim adımıza bütün takımlara başarılar diliyorum. İnşallah bizim istediğimiz gibi bir sezon olur" ifadelerini kullandı.

Kenevirin kilosu 1000 liraya çıktı
Kenevirin kilosu 1000 liraya çıktı
Bahar meyveleri tezgahta!
Bahar meyveleri tezgahta!
Feci kaza kamerada
Feci kaza kamerada
Kasırga 700'den fazla can aldı
Kasırga 700'den fazla can aldı