Bursa
Açık
20.1°
enBursa Haber

Veterinerin sır ölümü! Arkadaşından o açıklama...

BURSA , 12 Haziran 2018 Salı, 15:23

Bursa'da 2 gündür kayıp olan veteriner hekim boş bir arazide park halindeki kamyonetin içerisinde başından vurulmuş halde bulundu. Yakın arkadaşı, Emrah K.' nın yaşadıklarıyla alakalı olarak 'İntihar etsem ne olur?' dediğini söyledi.

Veterinerin sır ölümü! Arkadaşından o açıklama...

Olay, Bursa'nın Merkez Nilüfer ilçesi Kayapa Mahallesi'nde boş bir arazide meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri dün sabah saatlerinde veteriner İsmail Erman Kaya (28) isimli şahsın kaybolduğuna dair ihbar aldı.

Sabah saatlerinde bir çoban tarafından bir araç içerisinde ceset ihbarı alan ekipler araç plakası ile karşılaştırma yaptıklarında şahsın kaybolan İsmail Erman Kaya olduğunu tespit etti.

Kafatası parçalanmış şekilde bulunan Kaya'nın önünde de bir adet pompalı tüfek bulundu. Polis ekiplerinin araçta yaptığı incelemede şahsın veteriner olduğu tespit edildi.

Kaya'dan geriye tedavi ettiği hayvanlar ile fotoğrafları kaldı.

Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının incelemelerinden sonra ölüm sebebinin cinayet veya intihar olduğu tespit edilmek üzere Kaya'nın cesedi adli tıp morguna kaldırıldı.

Bursa Vetirner Hekimler Odası Başkanı Sİnan Sağlam, "İsmail Erman K., genç bir meslektaşımızdı. Hayat dolu bir insandı. Şok olduk" dedi.

YAKINLARINA 'İNTİHAR ETSEM NE OLUR?' DEMİŞ

Yakın arkadaşı, İsmail Erman K.'nın, hayat dolu biri olduğunu belirterek, "Çok seviliyordu. Bir süre önce anne ve babasının gerçek olmadığını, akrabasının yanında büyüdüğünü öğrenince çok üzüldü. Bunu bazı arkadaşlarıyla da paylaştı. Son olarak bağırsaklarından ciddi bir ameliyat geçirdi. Bu da onu, bayağı hırpaladı. Hatta bazı yakınlarına 'İntihar etsem ne olur?' diyordu" dedi.

İsmail Erman K.'nin ölümüyle ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.