Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
4.7°
enBursa Haber

Vali Küçük şampiyonları ağırladı

BURSA , 06 Haziran 2018 Çarşamba, 21:49

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2. Ligde mücadele eden Romanspor'un Başkanı Şükrü Yumak, yönetim kurulu üyeleri ve Romanspor Futbol Takımı, Bursa Valisi İzzettin Küçük'ü ziyaret etti.

Vali Küçük şampiyonları ağırladı

Bursa Amatör Kulüpler arasında çekişmeli geçen Futbol karşılaşmalarında 27 Mayıs'da Kazıklıspor ile oynanan karşılaşmayı 2-0 kazanarak kupayı evine götüren takım Romanspor oldu.

Romanspor'un şampiyonluğunu kutlayan Vali İzzettin Küçük; " Bursa Amatör Spor Kulüpleri arasında gerçekleşen maçların sonuncusunda Kazıklıspor karşısında aldığınız 2-0 galibiyet ile 2. Lig'den 1. Lig'e yükseldiniz. Sezon boyunca amansızca bir mücadele sürdürdünüz ama alnınızın akıyla bu başarıya ulaştınız ve kupayı evinize götürdünüz. Sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Sizin bu gayretiniz ve çalışmalarınız bizi de gururlandırmaktadır. Sizin bu azminiz ve çalışmalarınız karşısında bizimde desteğimiz devam edecek." dedi.

Romanspor Başkanı Şükrü Yumak; "Her ihtiyacımız olduğunda Romonspor'un yanında olan Sayın Valimize çok teşekkür ediyorum. Biz bu takımı gerçekten büyük mücadeleler ile bir araya getirdik. Sizin gerek maddi gerek manevi desteğinizi her zaman gördük ve görmeye devam ediyoruz. Azimli ve çok çalışmamızın karşılığını da size taktim ettiğimiz bu kupa ile aldık. Başta değerli Valimiz İzzettin Küçük olmak üzere şampiyonluğumuz da emeği geçen ve bizi gönülden destekleyen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. "dedi.

Vali İzzettin Küçük, ziyaretin ardından Romanspor'un yönetici ve sporcuları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.