Bursa
Az Bulutlu
27.4°

Usta oyuncu pandemi sürecini anlattı

MAGAZİN , 18 Temmuz 2020 Cumartesi, 16:21

Usta oyuncu Serdar Gökhan, önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi. Pandemi sürecinde evde vakit geçirdiğini söyleyen Gökhan, "Hiçbir şey yapmadık. Evde tavuk gibi yattık. Uyuduk, kalktık, yedik, içtik. Yapacak bir şeyler de yok, işler durdu. Projelerimiz vardı. Biz de beklemedeyiz" ifadelerini kullandı

Usta oyuncu pandemi sürecini anlattı

Türk sinemasının usta oyuncularından Serdar Gökhan, önceki gün Arnavutköy'deki bir manavda objektiflere yansıdı. Meyve ve sebze alışverişi yapan Gökhan, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Serdar Gökhan, "Ben burada otuyorum, yukarıda. Ara sıra alıverişe iniyorum. Böyle de uzaylı gibi dolaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

Pandemi döneminde evde vakit geçirdiğini söyleyen oyuncu, "Hiçbir şey yapmadık. Evde tavuk gibi yattık. Uyuduk, kalktık, yedik, içtik. Yapacak bir şeyler de yok, işler durdu. Projelerimiz vardı. Biz de beklemedeyiz" şeklinde konuştu. Pandemi döneminde sanatçı ve oyuncuların maddi sıkıntılar yaşaması ile ilgili konuşan Serdar Gökhan, şunları söyledi:

Türkiye'de sanatçılar halkın düşündüğü kadar paralar kazanmıyor. Onlar da günübirlik paralar kazanıyor. Hollywood yıldızı gibi milyon dolarlar kazanıyor sanıyorlar ama değil.