Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
8.6°

Ünlü sunucudan kötü haber!

MAGAZİN , 20 Mart 2020 Cuma, 14:45

Çok Gezenti sunucusu Burak Akkul'dan üzücü haber geldi. Burak Akkul'un coronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede durumu kötüleşerek yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Burak Akkul'un eşi Seda Akkul ise sinir krizi halinde ağladığı ve kustuğu için eşinin yanında karantinaya alındı. Kötü haberi Burak Akkul'un eşi Seda Akkul'un abisi Hüseyin Arslan sosyal medya hesabından duyurdu.

Ünlü sunucudan kötü haber!

Burak Akkul'un kayınbiraderi Hüseyin Arslan'ın paylaşımı şu şekilde:

"Merhaba. Ben Burak Akkul'un kayınbiraderiyim. Seda Akkul'un abisi. Burak bildiğiniz üzere hastanede tedavisi süren Corona teyit edilmiş olarak yatıyorken dün akşamüzeri yoğun bakım ünitesine alındı. Okuduğu haberler ve duygusal kişiliği mücadelesinde yorucu bir hal aldı.

Bu nedenle ilaç verilmek suretiyle uyku halinde tedavisine devam ediliyor. Bugün akşam saatlerinde hastaneye giderek doktoruyla görüştüm ve ellerinden gelen en iyi şekilde Burak'la ilgilendikleri bilgisini aldım. Bununla beraber hepinizden bir ricam, bir itirazım var.

Bu gibi "Burak Akkul vefat etti, Burak öldü" gibi kesin ifadeler tamamen vicdandan yoksun, acımasız bir şekilde bizleri, ailesini ve sevenlerini dehşete düşürüyor. Hatta Burak öldü mü? diye sorduğunuzda bile, biz hemen, tekrar hastaneye nasıl ulaşır bu bilgiyi nasıl teyit ederiz diye, korkuyor panikliyoruz.

Seda, Corona etkisinden kurtulmak üzereydi, çok güçlüydü, ayaktaydı, her zaman öyledir dağ gibi kardeşim. Dün gece tüm gece uyuyamamış ağlamış, inanın çok az ağlar. Bünyesi zayıflamış, zaten bir lokma yiyemiyor günlerdir, bugün ne ateş, ne baş ağrısı, sürekli sinir krizi halinde ağladığı ve kustuğu için eşinin yanında karantinaya alındı."