Bursa
Parçalı Bulutlu
24.5°

Ünlü şarkıcının 13,7 milyon dolarlık evi

MAGAZİN , 12 Haziran 2020 Cuma, 13:11

Forbes listesinde dünyanın en çok kazanan ünlüleri arasında yer alan Arina Grande, satışa 25,5 milyon dolara çıkarılan evi 13,7 milyon dolara satın aldı.

Ünlü şarkıcının 13,7 milyon dolarlık evi

Ariana Grande, Hollywood'un en iyi manzaralarından birine sahip olan yeni eviyle gündemde. 26 yaşındaki şarkıcı 13,7 milyon dolara bir malikane satın aldı. Pek çok ünlünün yaşadığı Hollywood Hills'te yer alan evin 4 yatak odası ve 7 banyosu bulunuyor. Üç katlı evin ayrıca havuzu, spor salonu, 300 şişelik mahzeni de var.

KARLI ALIŞVERİŞ

Bir yanında kanyon, diğer yanında okyanus manzarası olan evin iki yıl önceki satış fiyatı 25,5 milyon dolardı. Evin fiyatı en son 17,5 milyon dolara çekilmişti. Evi 13,7 milyon dolara satın alan Grande'nin karlı bir alışveriş yaptığı düşünülüyor. Forbes'in geçen yıl açıkladığı en çok kazanan ünlüler listesinde Ariana Grande 48 milyon dolarlık geliriyle 62'nci sırada yer almıştı.

Yıllık gelirine göre günlük kazancı 131 bin dolara gelen Grande, ünlü olmadan önce de varlıklı bir hayat yaşıyordu.

AİLEDEN ZENGİN

Annesi, Hose-McCann iletişim şirketinin CEO'suydu ve firma yıllık 10 milyon dolardan az kazanmıyordu. Babası ise bir grafik tasarım şirketine sahipti. Yani Ariana Grande belki şarkıcılığa başladıktan sonraki kadar zengin değildi ama önceden de oldukça rahat bir hayat yaşıyordu.