Bursa
Çok Bulutlu
32.4°

Ünlü şarkıcıdan karantina önerileri

MAGAZİN , 21 Mayıs 2020 Perşembe, 14:38

Selena Gomez corona virüs nedeniyle uygulanan karantina günlerinde ruh sağlığını korumak ve pozitif kalmak için yaptıklarını anlattı. 27 yaşındaki şarkıcı; köpeği Daisy ile yürüyüşe çıkmanın, müziğin, günlük tutmanın, evde mumlar ve oda parfümleri kullanmanın ve belli saatlerinde elektronik aletlerden uzak durmanın kendisine iyi geldiğini söyledi.

Ünlü şarkıcıdan karantina önerileri

Dünya genelinde 5 milyondan fazla kişiyi etkileyen corona virüs nedeniyle karantina uygulayan Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, bu belirsiz zamanlarda takipçilerini ara vermeye davet etti. Üretken olma baskısı altında ezilmenin ne demek olduğunu herkesten daha iyi bildiğini söyleyen 27 yaşındaki yıldız, mental sağlığın her şeyden daha önemli olduğunu ve bu dönemde herkesin kendisine odaklanıp, içine dönmesi gerektiğini savundu.

Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kendi rutininden bahseden Selena Gomez, günlük bazda ruh sağlığını korumak için yapması gereken şeyler olduğunu ve bunlara öncelik verdiğini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

"Bunu aşmanın tek bir yolu ve tek bir doğrusu yok, fakat ben terapistimin önerdiği çalışmaları yaptığımda kendimi daha iyi hissediyorum. Beynimin içindeki soruları cevaplayabilmeme çok faydası oluyor."

Terapinin yanında müziğin de harika bir tedavi olabileceğine inanan Selena Gomez, köpeği Daisy'i yürüyüşe çıkardığında kendisini o günün tüm negatifliğinden arındırıyormuş gibi hissettiğini söyledi.

Gomez, evinde huzur veren bir ortam oluşturmak için kendisine iyi gelen mumlar ve oda parfümleri kullandığını belirtti.

Daha önce bipolar bozukluğuyla mücadele ettiğini itiraf eden genç yıldız, günlük tutmanın ve günün belli saatlerinde elektronik aletlerden uzak durmanın kendisine iyi geldiğini söyledi.

PKK/KCK'ya şafak operasyonu
PKK/KCK'ya şafak operasyonu
Feci kaza kamerada
Feci kaza kamerada
IMDb haziran verilerine göre en popüler yabancı diziler
IMDb haziran verilerine göre en popüler yabancı diziler
Tabiat harikası Limni Gölü
Tabiat harikası Limni Gölü