Bursa
Çok Bulutlu
27°

Ünlü popçudan Okan Bayülgen'e "Cevapsız" çınlama

MAGAZİN , 20 Haziran 2020 Cumartesi, 15:13

Önceki gün Arnavutköy'de objektiflere yansıyan popçu Demet Akalın'a, şovmen Okan Bayülgen'in "Bu dönemde en çok tiyatrocular, dizilerde oynayan oyuncular ve sinema filmlerinde oynayanlar ağlıyor" sözleri hatırlatıldı. Akalın, muhabirlerin konuyla ilgili sorularına "Off, cevap yok" yanıtını verdi

Ünlü popçudan Okan Bayülgen'e "Cevapsız" çınlama

Popçu Demet Akalın ile Okan Kurt, önceki gün yakın dostları Özlem Yıldız ve Deha Bilimler'le Arnavutköy'deki bir balıkçıda görüntülendi. Akalın'a Okan Bayülgen'in "Bu dönemde en çok tiyatrocular, dizilerde oynayan oyuncular ve sinema filmlerinde oynayanlar ağlıyor. Bu ağlamaları çok çirkin buluyorum. Ağlanacak bir şey yok" sözleri hatırlatıldı.

Demet Akalın, muhabirlerin konuyla ilgili sorularına "Off, cevap yok" şeklinde yanıt verdi. 48 yaşındaki Akalın, pandemi döneminde kesilen konserler nedeni ile "Geçinemiyorum" açıklaması yapmıştı. Şovmen Okan Bayülgen ise geçtiğimiz günlerde koronavirüs sürecinde geçinemediğini söyleyen ünlülere sert eleştirilerde bulunmuştu. Bayülgen, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

'İşler bitti, mahvolduk. Devlet bize sahip çıksın' söylemlerini çok çirkin buluyorum. 'Ben tiyatrocuyum, bana sahip çıkın' diye aptalca bir şey olmaz. O zaman bu dönemde çalışamayan birçok meslek grubunu, hizmet sektörünü ne yapacağız? En çok tiyatrocular, dizilerde oynayan oyuncular ve sinema filmlerinde oynayanlar ağlıyor. Bu ağlamaları çok çirkin buluyorum. Ağlanacak bir şey yok.