Bursa
Parçalı Bulutlu
18.3°

Ünlü model partiye "karnı burnunda" katıldı.

MAGAZİN , 24 Ocak 2020 Cuma, 15:51

33 yaşındaki Avustralyalı model Nicole Trunfio, karnı burnunda olmasına rağmen eşini bu partide yalnız bırakmadı. Bedenini saran, derin göğüs dekolteli siyah bir elbise giyen Trunfio'nun karnının da iyice büyüdüğü dikkatlerden kaçmadı. Mutlu çift birlikte objektif karşısında poz verdi.

Ünlü model partiye "karnı burnunda" katıldı.

Bu yıl 62'nci kez düzenlenecek olan Grammy Ödülleri için geri sayım başladı. Ödül kazananlar önümüzdeki pazar Los Angeles'taki Staples Center'de gerçekleşecek törende açıklanacak. Ama ondan önce birbiri ardına Grammy partileri düzenleniyor. O partilerde de objektiflere ilginç görüntüler yansıyor. Grammy öncesi partilerden biri de Warner Group tarafından Hollywood'daki bir gece kulübünde gerçekleştirildi. Partiye adayların yanı sıra sanat dünyasından ünlü konuklar da katıldı. Bunlar arasında öne çıkanlardan biri de model Nicole Trunfio ile müzisyen eyi Gary Clark Jr oldu.33 yaşındaki Avustralyalı model Nicole Trunfio, karnı burnunda olmasına rağmen eşini bu partide yalnız bırakmadı. Bedenini saran, derin göğüs dekolteli siyah bir elbise giyen Trunfio'nun karnının da iyice büyüdüğü dikkatlerden kaçmadı. Mutlu çift birlikte objektif karşısında poz verdi.

Trunfio, kariyerine Avustralya'da düzenlenen bir model yarışmasıyla başladı. O yarışmada birinciliği kazandı. Daha sonra aynı yarışmanın uluslararası çapta olanında da ikinci oldu.

Bu ödüllerin ardından moda dünyasında kariyer yapmaya başladı. Birçok ünlü firmanın tanıtım yüzü olan Trunfio, çok satan dergilere de kapak pozu verdi.

Nicole Trunfio, 2016 yılında müzisyen Gary Clark Jr ile evlendi. Çiftin, 4 yaşında Zion adında bir oğlu ve iki yaşında Gia adında bir kızı bulunuyor. Mutlu çift, üçüncü bebeklerine de kısa süre sonra kavuşacak.