Bursa
Çok Bulutlu
24°

Ünlü iş adamı Bursa'da DJ'lik yaptı!

MAGAZİN , 09 Ocak 2020 Perşembe, 11:55

Türkiye'nin en büyük moda şovlarına imza atan Dosso Dossi Fashion Show, Bursa etkinlikleri kapsamında muhteşem bir partiye ev sahipliği yaptı. Gecede ünlü iş adamı Hikmet Eraslan DJ'lik yaptı.

Ünlü iş adamı Bursa'da DJ'lik yaptı!

Clup Inferno'da düzenlenen partiye damgasını vuran performans ise Dosso Dosso Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan'dan geldi.

Geçtiğimiz etkinliklerde olduğu gibi "Mr. Dosso Dossi Live Performance" adıyla DJ setinin başına geçen Hikmet Eraslan, yaklaşık bir saat süren performansıyla konuklarını coşturdu.

Işık ve lazer gösterilerinin yanı sıra onlarca dansçının eşlik ettiği gösteride Hikmet Eraslan, tempoyu hiç düşürmedi, büyük beğeni kazandı.

5 BİN KİŞİLİK MUHTEŞEM PARTİ

Çoğunluğunu Ruslar'ın oluşturduğu 20 ülkeden yaklaşık 5 bin kişi, 8 yıl aradan sonra yeniden Bursa'da düzenlenen Dosso Dossi Fasihon Show'un gala partisinde gönüllerince eğlenme imkanı buldu.

Türkiye'nin en önemli DJ'lerinden Osman Altun'un başarılı remixleri ve Ukraynalı ünlü pop grubu Viremyo i Steklo'nun konserleriyle devam eden gece sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.