Bursa
Çok Bulutlu
21.2°

Ünlü çift sır bebeğe kavuştu!

MAGAZİN , 15 Şubat 2020 Cumartesi, 15:54

İngiliz şarkıcı Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda Field'ın dördüncü çocuğu, tıpkı üçüncüde olduğu gibi taşıyıcı anneden dünyaya geldi.

Ünlü çift sır bebeğe kavuştu!

Ünlü şarkıcı ve Türk asıllı eşi dördüncü bebeklerine de kavuştu. Çiftin, ABD basını tarafından "sır bebek" olarak tanımlanan dördüncü çocuğu taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya geldi.

Ünlü şarkıcı Robbie Williams ile Türk bir babadan dünyaya gelen eşi Ayda Field, dördüncü bebeklerine de kavuştu. 40 yaşındaki Field, yeni bebeğin dünyaya gelişini Instagram sayfasında paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu. Bebeğin, çiftin tıpkı bir önceki çocuğu gibi taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya geldiği belirtildi.

Ayda Field, Instagram sayfasında yer verdiği bu fotoğrafı "Farkı bulun... Bu Sevgililer Günü'nde sevgiyi en müthiş biçimiyle kutluyoruz. Beau Benedick Enthowen Wililams... Coco ile birlikte biyolojik olarak bizim ama inanılmaz bir taşıyıcı anne aracalığıyla dünyaya geldi" mesajıyla birlikte paylaştı. Ayda Field, böyleve bir aile olar tamamlandıklarını da belirtti. Field, ayrıca bu duyurunun Robbie Williams'ın 46'ıncı doğum gününden bir gün sonra yapmanın da çok özel bir durum olduğunu belirtti.