Bursa
Çok Bulutlu
16°
enBursa Haber

Uğur Yücel yeniden ekranda

MAGAZİN , 11 Şubat 2018 Pazar, 17:56

Usta aktör Uğur Yücel'in son projesi "Nefes Nefese" televizyon izleyicisini heyecanlandırdı. Yücel'in hem başrol oynayıp hem de yönetmenliğini yaptığı dizinin yapımcılığını TMC Film Erol Avcı üstleniyor.

Uğur Yücel yeniden ekranda

Senaristliği Yabancı Damat, Canım Ailem ve Aramızda Kalsın gibi başarılı dizileri de yazan Selin Tunç'un üstlendiği Nefes Nefese, Star TV'de yayınlanacak.

OYUNCU KADROSU

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun'un yer aldığı, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Nefes Nefese'de; Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliau, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım rol alıyor.

DİZİNİN HİKAYESİ

Çekimleri Adana ve Antakya'da devam eden Nefes Nefese, Berlin'de, babası Ayaz Kıran'la (Uğur Yücel) sakin bir hayat süren Rüya'nın (Melisa Şenolsun) bir gün hiç görmediği annesinin Suriye'de olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu, Boran'la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmak.

O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar ve yolu, altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf'la (Şükrü Özyıldız) kesişir. Suriye'deki annesini ararken Antakya'da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini.

İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.