Bursa
Açık
19.1°

Ufak tefek aksilikler yaşadık

MAGAZİN , 08 Eylül 2020 Salı, 11:42

Bir döneme damga vuran 'Sihirli Annem' dizisinin oyuncusu Gizem Güven, futbolcu Caner Turp ile nikah masasına oturdu. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ikili, "Çok heyecanlıyız. Koronavirüs yüzünden sadece nikah olacak. Bugün çok aksilikler oldu. Buna da nazar diyelim" ifadelerini kullandı

Ufak tefek aksilikler yaşadık

'Sihirli Annem' ve 'Selena' dizilerinde canlandırdığı karakterlerle ünlenen oyuncu Gizem Güven, futbolcu Caner Turp ile Kadıköy'deki bir otelde dünyaevine girdi. Çift, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin "Hayırlı olsun" sözleri üzerine ikili, şu açıklamaları yaptı:

Çok heyecanlıyız. Koronavirüs yüzünden sadece nikah olacak. Bugün çok aksilikler oldu. Buna da nazar diyelim. Şimdi nikaha yetişmeye çalışıyoruz. Ufak tefek aksilikler yaşadık. Düğün olmayacak, düşünmüyoruz. Bugün sadece arkadaşlarım geldi. Bekarlığa veda gibi oldu. Beni yalnız bırakmadılar, çok teşekkür ediyorum.

Gizem Güven'i bu mutlu gününde eski rol arkadaşları da yalnız bırakmadı.Güven, 2002 yılında başlayan Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Ceren karakteri geniş kitlelerce tanındı. Genç oyuncu, 2006 yılında Sihirli Annem dizisinin bitmesinin ardından Selena dizisinde Leyla karakteri ile izleyici karşısına çıktı.