enBursa Haber

Twitter canlı yayınları öne çıkaracak

TEKNOLOJİ , 14 Eylül 2018 Cuma, 11:21

Twitter son dönemlerde oldukça fazla yenilik ile karşımıza çıkıyor. Yapılmış olan yeniliklere baktığımızda, yeniliklerin canlı yayın ve kullanım rahatlığı odaklı olduğunu görmekteyiz. Yeni duyurulan özellikle ise Twitter canlı yayınları öne çıkaracak.

Twitter canlı yayınları öne çıkaracak

Twitter canlı yayınları akışınızın başına taşıyor

Geçen günlerde site ve uygulama tasarımlarını daha rahat bir kullanıcı deneyimi için değiştirmiş olan Twitter, bir başka tasarım değişikliği olarak canlı yayınları akışınızın başına çıkaracak. Canlı yayın odaklı yenilikler yapan şirket, bir hafta önce de ses yayını açabilmenizi sağlayan bir özelliği iOS uygulaması üzerinden yayınlamıştı.

Bugün resmi Twitter hesabı üzerinden atılan tweet'te "Canlı yayınları çok daha kolay bulabilmeniz ve izleyebilmeniz için bazı yenilikler yapıyoruz. Artık takip ettiğiniz bir hesap canlı yayına geçtiğinde, akışınızın en başında yer alacak.

Önemli haberlerinizi, spor programlarınızı ve beğendiğiniz kişilerin canlı yayınlarını kaçırmayın." yazmakta. 2 gün önceki Apple etkinliğinin de Twitter üzerinden yapıldığını düşünürsek, Twitter canlı yayın odaklı yenilikler ve özelliklerle karşımıza çıkmaya devam edecek gibi gözükmekte.

(shiftdelete.net)

İşte yeni Doğu Ekspresi
İşte yeni Doğu Ekspresi
10 parmağında 10 marifet
10 parmağında 10 marifet
NASA'dan göktaşı uyarısı
NASA'dan göktaşı uyarısı
Güzelliğini annesinden almış
Güzelliğini annesinden almış