Bursa
Açık
18.3°

Tüm güzel duygularımın kahramanısın

MAGAZİN , 02 Eylül 2020 Çarşamba, 15:27

Oyuncu Anıl Altan ile 2016 yılında nikah masasına oturan Pelin Akil, sosyal medya hesabından 4. evlilik yıl dönümlerini kutladı. Akil, paylaştığı fotoğrafların altına "Tüm güzel duygularımın kahramanısın, iyi ki sen... Seni çok seviyorum" notunu düştü

Tüm güzel duygularımın kahramanısın

Meslektaşı Anıl Altan ile mutlu bir yaşam sürdüren oyuncu Pelin Akil, önceki yıl ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucağına almıştı. Sosya medya hesaplarından çocukları ile neşeli anlarını paylaşan çift, evliliklerinde 4 yılı geride bıraktı. İkiliden Akil, geçtiğimiz gün Anıl Altan ile düğünlerinde çekilen kareleri yayınlayarak altına romantik bir not düştü.

"TÜM GÜZEL DUYGULARIMIN KAHRAMANISIN"

34 yaşındaki oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

4. evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun canım sevgilim. Daha nice sağlıklı, mutlu, durup dururken gelip bana sarıldığın, öptüğün, uyandığımda bana bakarken bulduğum, kocaman kahkahalar attığımız, görmediğimiz yerleri gördüğümüz senelere... Tüm güzel duygularımın kahramanısın, iyi ki sen... Seni çok seviyorum.

"4 SENEMİZİN HER SANİYESİ İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN"

Anıl Altan da Instagram hesabından eşi ile çekildiği bir video paylaşarak altına şu notu düştü:

Bu 4 senemizin her saniyesi için şükürler olsun. Ve sana çok teşekkür ederim güzel karım. Seninle ve güzel kızlarımla yaşayacağımız günlerimizi daha nice senelerimizi merakla ve heyecanla bekliyorum. Seni çok seviyorum.