Bursa
Az Bulutlu
31.5°

Tuğba Özerk: Parayı dert etmem, sahneleri özledim

MAGAZİN , 25 Temmuz 2020 Cumartesi, 14:11

Şarkıcı Tuğba Özerk, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Özerk, "Pandemi nedeniyle zarar ettiniz mi, çoğu şarkıcı 'geçinemiyoruz' dedi, sizin durumunuz ne?" sorusuna, "Ben hiçbir zaman parayı dert etmem, sahneye çıkamamayı dert ederim. Mesleğimi sahne aşkı için yapıyorum" dedi

Tuğba Özerk: Parayı dert etmem, sahneleri özledim

Tuğba Özerk, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Yeni şarkısının klip çekimi için kendisine elbise baktığını söyleyen Özerk, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Şarkıcı, single'nın adını henüz koyamadığını belirterek, "Beste hazır, klipte çekilecek ama şarkının adını henüz koymadık. Tam bir yaz şarkısı oldu. Pandemi nedeniyle Nisan ayında çıkaracağımız şarkı Ağustos'a kaldı" dedi.

"PARAYI DERT ETMEM"

Tuğba Özerk, basın mensuplarının, "Pandemi nedeniyle zarar ettiniz mi, çoğu şarkıcı 'geçinemiyoruz' dedi, sizin durumunuz ne?" sorusuna, "Ben hiçbir zaman parayı dert etmem, sahneye çıkamamayı dert ederim. Çalıştım evi ve yazlığı aldım. Ben mesleğimi sahne aşkı için yapıyorum, o yüzden bu konulara girmiyorum" şeklinde cevap verdi.