Bursa
Çok Bulutlu
21°

Tuba Ünsal'dan gelen yoruma esprili yanıt

MAGAZİN , 11 Haziran 2020 Perşembe, 13:48

Oyuncu Tuba Ünsal, bir takipçisinin "Seni artık takip etmiyorum. Konuşurken doğal davranmıyorsun. Rahatsız edici buldum" yorumuna "Allah beni kahretsin" şeklinde esprili bir yanıt verdi

Tuba Ünsal'dan gelen yoruma esprili yanıt

Oyuncu Tuba Ünsal, arabada çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bir takipçisi Ünsal'ın paylaşımına şu yorumu yaptı:

Tuba seni takip ediyordum ama artık etmiyorum. Konuşurken doğal davranmıyorsun, basit cümleleri aşırı vurgulu söyleyip, yüz ifadeni dramatik hale getiriyorsun. Rahatsız edici buldum ama sen mutluysan ne ala.

"ALLAH DA BENİ KAHRETSİN"

38 yaşındaki Ünsal ise takipçisinin o yorumuna "Allah da beni kahretsin" şeklinde esprili bir yanıt verdi. Geçtiğimiz günlerde koronavirüsten korunmak adına çocukları ile kendisini evde karantinaya alan Ünsal, nasıl vakit geçirdiklerini anlatmıştı.

Tuba Ünsal, şu açıklamalarda bulunmuştu:

"ALLAH 'OF' DİYENİ ÇARPAR"

47 gündür Sare ve Civan Mert ile evdeyiz. Sıkıldığım anlarda hastaneleri aklıma getiriyorum. Çalışanların ve hastaların durumunu düşünüyorum. Allah 'Of' diyeni çarpar. Sarılmadan duramayan bir insan olarak karantina bitince ilk işim; sevdiklerimin boynuna atlamak olacak.

Bu süreçte sosyal medyadan uzaklaştığını dile getiren Ünsal, konuyla ilgili şunları söylemişti:

Sosyal medyayı seviyordum ama koronavirüs sayesinde oradaki herkesin hayatlarının ne kadar fake (sahte) olduğunu gördüm. Tahammülüm kalmadı. Kapatmayı düşünüyorum.

"KİMSE BİLMEZ AMA BİR KIZIM DAHA VAR"

Ünsal, ayrıca "Kimse bilmez ama bir kızım daha bulunuyor. Annesi öldürülmüş. Koruyucu ablalık yapıyorum" ifadelerini de kullanmıştı.