Bursa
Açık
28°

Tolga Karel Florida'ya yerleşecek

MAGAZİN , 14 Temmuz 2020 Salı, 16:56

4 yıldır ABD'de yaşayan ve bir buçuk senedir TIR şoförü olan ünlü oyuncu Tolga Karel, Florida'ya taşınacaklarını açıkladı. Karel, "TIR'ımla yollarda olacağım ama en azından ailemin sakin ve huzurlu bir ortamda büyümeleri beni mutlu edecektir. İlerleyen zamanda balıkçı teknesi alır, okyanuslara açılırım. Şimdi güzel dostlar ve anılar biriktirme zamanı" ifadelerini kullandı

Tolga Karel Florida'ya yerleşecek

Yaprak Dökümü dizisiyle hafızalara kazınan Tolga Karel, 2016 yılında sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakıp, Türkiye'den ABD'ye taşındı. Sarah Scott ile evlenen Karel, TIR şoförlüğü yaparak geçimini sağlıyor. 4 yıldır ABD'de yaşayan ve aylık 8 bin dolar kazanan eski oyuncu, yaptığı açıklamada Florida'ya taşınacaklarını ifade etti.

"FLORİDA'YA YERLEŞMEYE KARAR VERDİK"

"TIR'ımla yollarda olacağım" diyen 41 yaşındaki Karel, şunları söyledi:

Eşimle aldığımız ortak karar neticesinde çocuklarımızın da geleceği ve daha sakin, huzurlu bir ortamda büyümeleri için Florida'da küçük bir sahil kasabasına yerleşmeye ve oradan bir ev almaya karar verdik. TIR'ımla yollarda olacağım ama en azından ailemin sakin ve huzurlu bir ortamda büyümeleri beni mutlu edecektir. İlerleyen zamanda balıkçı teknesi alır, okyanuslara açılırım. Şimdi güzel dostlar ve anılar biriktirme zamanı.