Bursa
Çok Bulutlu
2.6°
enBursa Haber

TFF açıklaması dikkat çekti

BURSASPOR , 16 Ağustos 2019 Cuma, 09:56

Türkiye Futbol Federasyonu Bursaspor'da bu sezon her kademede görev yapacak teknik direktör ve antrenörlerin lisans durumlarını içeren listeyi resmi internet sitesinden açıkladı.

TFF açıklaması dikkat çekti

Buna göre Yalçın Koşukavak 'Profesyonel Takım Teknik Sorumlusu' unvanıyla listede yer aldı. Sezon başında sportif direktörlüğe getirilen Selçuk Erdoğan'ın TFF'ye göre Koşukavak'ın ardından 'Profesyonel Takım Antrenörü' olarak açıklanması dikkat çekti.

TFF'nin açıklamasına göre Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Koray Tanrıverdi yayınlanan listede 'Kaleci antrenörü' unvanıyla yer aldı. Yeşil Beyazlı kulübün Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu olarak TFF Hakan Cenkçiler'in ismini bildirdiği, bunun da Koray Tanrıverdi'nin lisansının o makam için yeterli olmamasından kaynaklandığı belirtildi.

Yayınlanan 23 kişilik antrenör listesinde Selçuk Erdoğan hariç tüm isimlerin sözleşmesinin 31 Mayıs 2020'de biteceği duyuruldu. Kulüpte sportif direktör olarak görev yapan ancak resmi kayıtlara göre profesyonel takım antrenörü olarak görünen Selçuk Erdoğan'ın görev süresinin 31 Mayıs 2021'de sona ereceği açıklandı.