Bursa
Çok Bulutlu
28.3°

Temizliğe elim alışkındır

MAGAZİN , 02 Eylül 2020 Çarşamba, 11:33

Oyuncu Burcu Biricik, önceki akşam Arnavutköy'de görüntülendi. Bir arkadaşı ile birlikte yemek yiyen Biricik, çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Yeni dizisinde temizlikçi bir kadını canlandıracağını söyleyen oyuncu, "Anneannem ile büyüdüğüm için temizliğe elim alışkındır" dedi

Temizliğe elim alışkındır

Burcu Biricik, geçtiğimiz akşam Arnavutköy'deki bir mekanda objektiflere takıldı. Arkadaşı ile yemek yiyen Biricik, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başrolünde yer aldığı yeni dizisinde temizlikçi bir kadını canlandıracağını belirten 31 yaşındaki oyuncu, "Çok heyecanla beklediğim, şu an çok heyecanla çektiğim bir set" dedi.

Temizlikle arasının iyi olduğunu söyleyen Burcu Biricik, "Anneannem ile büyüdüğüm için, ona yardım ettiğim için temizliğe elim alışkındır" ifadelerini kullandı. Koronavirüse karşı sette gerekli önlemleri aldıklarını da söyleyen Biricik, "Çok tedbirli davranıyoruz. Şu an çok güvenli bir şekilde devam ediyor. Düzenli testlerimiz yapılıyor biraz daha içimiz rahat. Sette maskesiz kimse dolaşmıyor" dedi.