Bursa
Açık
20.1°
enBursa Haber

Teksas Green Team'den özel gece!

BURSASPOR , 04 Haziran 2018 Pazartesi, 15:50

Bursa'da yaşayan Mustafakemalpaşalı Bursaspor taraftarlarının kurduğu ve geçen yıl Green Team adını alan yeşil beyaz sevdalıları, iftarda bir araya geldi. Ortaya, güzel görüntüler çıktı.

Teksas Green Team'den özel gece!

Bursasporlu taraftarlar, Teksas Green Team iftarında buluştu. Bursa'da yaşayan Mustafakemalpaşalı Bursaspor taraftarlarının kurduğu ve geçen yıl Green Team adını alan yeşil beyaz sevdalıları Cumalıkızık'ta bir araya geldi.

Grubun bu yıl ikincisini düzenlediği iftar organizasyonuna Teksaslı Bursasporlular Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz, tribün liderleri, taraftarlar ve Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim-Kültür Derneği yöneticileri de katıldı.

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği geceye ev sahipliği yapan Teksas Green Team adına konuşan Birsoy Altın "Green Team, Teksas'tan ayrı bir grup değildir. Teksas'ın çatısı altındadır. Amacımız adımız gibi tribünlerde yeşil giyinmeyi yaymak, birlik-beraberlik içinde abi-kardeş olmak, gençlerimizi uyuşturucu ve diğer kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, şehrine, vatanına ve milletine bağlı yetiştirmektir. Türkiye sevdamız Bursaspor aşkımızdır." dedi.

Taraftarlar, meşalelerin yakıldığı, tezahüratların söylendiği geceyi hatıra fotoğrafı ile noktaladı.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...