Bursa
Çok Bulutlu
19.7°

Tatil bitti, işbaşı yaptık

MAGAZİN , 27 Ağustos 2020 Perşembe, 13:53

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un stil danışmanlığı yapan eşi Başak Dizer, önceki gün Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Dizer, "Tatil bitti, işbaşı yaptık" şeklinde konuştu

Tatil bitti, işbaşı yaptık

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un stil danışmanlığı yapan eşi Başak Dizer, yaz tatilini bitirdikten sonra İstanbul'a döndü. Önceki gün Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinde objektiflere takılan Dizer, "Tatil bitti, işbaşı yaptık" ifadelerini kullandı.

Alışveriş merkezindeki mağazaları dolaşarak, yeni sezon ürünleri inceleyen Başak Dizer, şık giyim tarzıyla dikkat çekti. Dizer, daha sonra alışveriş merkezinden çıkıp, Teşvikiye'de bulunan mağazasına geçti.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Hattat Koyu'nda görüntülenen çifte yakın arkadaşları eşlik etmişti. Keyfi yerinde olan Tatlıtuğ, uyanır uyanmaz denize çivileme atlamıştı. 36 yaşındaki oyuncu, bir süre yüzdükten sonra duşunu alıp, misafirleriyle sohbet etmişti. Kıvanç Tatlıtuğ'un, 1 milyon TL değerindeki teknesinin yanında 500 bin TL'lik siyah sürat botu ve 50 bin TL'lik küçük beyaz botu da vardı.

Daha sonra demir alan Tatlıtuğ, Yalıkavak açıklarına doğru ilerlemişti.