Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
11.8°

Tarikatı kızını görmesine izin vermiyor

MAGAZİN , 01 Ağustos 2019 Perşembe, 14:55

Scientology üyesi olan Tom Cruise'un, tarikat izin vermediği için kızı Suri'yi 6 yıldır görmediği öne sürüldü. İddianın sahibi, eski bir tarikat üyesi.

Tarikatı kızını görmesine izin vermiyor

Ünlü oyuncu Tom Cruise'un Scientology tarikatına üye olduğu için kızı Suri'yle ilişkisini kestiği belirtildi.

Eski bir Scientology üyesinin iddiasına göre, 57 yaşındaki ABD'li aktör, tarikat tarafından izin verilmediği için, tarikataüye olmayan 13 yaşındaki kızını 2013'ten bu yana görmüyor.

Us Weekly'ye konuşan Scientology kilisesinin eski takipçisi ve Je Suis a Cult Whistleblower: Scientology Kills kitabının yazarı Samantha Domingo, Cruise'un kızıyla en son fotoğrafının 2013 yılında çekilmiş olduğuna işaret etti. Scientology kilisesi, iddiaları yalanladı.

Katie Holmes ile 6 sene evli kaldıktan sonra, üye olduğu Scientology tarikatının sert kuralları sebebiyle evliliğini bitiren Tom Cruise, kızlarının velayetini de annesine bırakmıştı.

Cruise'un, Scientology tarikatına üye olan, Nicole Kidman ile evli oldukları dönemde evlat edindikleri çocukları Isabella (26) ve Connor (24) ile ise sorunu bulunmuyor. Ancak çocukları bu defa Nicole Kidman göremiyor.

Çocuklarını yıllardır göremeyen Kidman, "Onlar yetişkin insanlar. Kendi kararlarını alabilirler. Scientologists olmaya karar verdiler. Bir anne olarak benim işim onları sevmek. Bu hoşgörünün bir örneğiyim ve şuna inanıyorum ki çocuğunuz ne yaparsa yapsın, onu sevmeniz gerekir" demişti.

Volkswagen'e bir darbe daha
Volkswagen'e bir darbe daha
Boz Ayı objektiflere yakalandı
Boz Ayı objektiflere yakalandı
Halk plajında hummalı hazırlık
Halk plajında hummalı hazırlık
Binlerce Hong Konglu yine sokaklara döküldü
Binlerce Hong Konglu yine sokaklara döküldü