Bursa
Çok Bulutlu
23.1°

Tamer Karadağlı: İlişkim için kızımın onayını almam gerekmez

MAGAZİN , 12 Ağustos 2020 Çarşamba, 14:44

Sosyal medya fenomeni Didem Ceran ile aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu Tamer Karadağlı, hakkında çıkan haberleri yalanladı. Karadağlı, konuyla ilgili "Kızım Zeyno'nun da yanımda olduğu iş yemeğimde sosyal medya konusunda deneyimli olan Didem Ceran ile bir araya geldik. Bunda bir sorun yok. Didem Hanım, çok kibar, akıllı ve saygılı bir arkadaşımızdır. İş ile ilgili konuştuk" ifadeleri kullandı

Tamer Karadağlı: İlişkim için kızımın onayını almam gerekmez

Hakkında çıkan haberlere isyan eden Tamer Karadağlı, Didem Ceran ile sevgili olmadığını belirtti. Ceran ile iş görüşmesi için bir araya geldiğini ifade eden Karadağlı, şu açıklamalarda bulundu:

Kızım Zeyno'nun da yanımda olduğu iş yemeğimde sosyal medya konusunda deneyimli olan Didem Ceran ile bir araya geldik. Bunda bir sorun yok. Didem Hanım, çok kibar, akıllı ve saygılı bir arkadaşımızdır. İş ile ilgili konuştuk. Kendisi ile aramızda bir 'sevgili' olma durumumuz söz konusu değildir. Kesinlikle reddediyorum ve haberlerin asılsız olduğunun altını çiziyorum. Ayrıca gönül ilişkisine gireceğim bir hanım için de kızımın teyidini almam söz konusu değildir.