Bursa
Çok Bulutlu
25.8°

Survivor'da yeni takımlar kuruldu! Nisa'dan Sercan'ı üzecek yorum!

MAGAZİN , 11 Haziran 2020 Perşembe, 01:03

Şampiyonluk için geri sayımın devam ettiği Survivor ünlüler gönüllüler kaptanlık mücadelesi ile ekranlara geldi. Büyük finale kısa süre kala ikinci ve son kez Survivor 2020'de kırmızı ve mavi takımlar seçildi. Survivor kaptanlık oyununu kazanan Cemal Can ve Ardahan, istedikleri isimleri takımlarına aldı. Mavi takıma Nisa'yı seçmek isteyen Ardahan'a gelen yanıt ise şaşkınlık yarattı.

Survivor'da yeni takımlar kuruldu! Nisa'dan Sercan'ı üzecek yorum!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020'de yarışmacılar yeni takımları seçmek için parkurda kaptanlık mücadelesi verdi. Ardahan'ın atışlarının göz doldurduğu gecede, Evrim ile Cemal Can arasında kıran kırana geçen mücadelede yaşandı. Ardahan ve Yasin'in parkurda yaşadıkları kavga ise oyunda gerginlik yarattı.

Bencthe otururken suluğu eliyle vuran Yasin, takım arkadaşları Ardahan ve Cemal Can'ın tepkisini çekti. Ardından Ardahan ve Yasin arasında tansiyon yükseldi. İki yarışmacıyı araya giren diğer yarışmacılar sakinleştirdi.

Oyunda en iyi performansı gösteren ilk dört isim Cemal Can, Arda, Evrim ve Yasin oldu. İlk iki ismi belirlemek için aralarında yarışan dört yarışmacının da mavi takımda yer aldı.

Kıyasına mücadelenin yaşandığı oyunda ilk kaptan Ardahan, ikinci kaptan da Cemal Can seçildi.

'BEN SERCAN'LA OLAMAM'

Ardahan Nisa'yı mavi takıma seçmek isteyince, Nisa "Ben Sercan'la olamam" yanıtını verdi.

SURVİVOR'DA KİM HANGİ TAKIMA GEÇTİ

Takım kaptanları seçilen Cemal Can ve Ardahan Survivor yeni takımları seçti.

Konseyde mavi takımın yarışmacılarını belirleyen Ardahan, Sercan, Yasin, Elif ve Evrim'i seçti.

Kırmızı takım seçme hakkı kazanan Cemal Can ise Berkan, Nisa ve Barış'ı takıma aldı.