Bursa
Çok Bulutlu
12.9°

Survivor'da şok! O isim elendi

MAGAZİN , 20 Mayıs 2020 Çarşamba, 00:03

Survivor 2020 ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Mert Öcal, en az oy alarak Survivor'dan elendi.

Survivor'da şok! O isim elendi

Ekranlarda izleyiciler tarafından heyecanla takip edilen Survivor'da bu akşam iki heyecan bir arada yaşandı. Öncesinde iki takım karşı karşıya gelerek iletişim oyununu kazanmak için büyük bir çaba sarf etti. Kıran kırana geçen mücadele sonucunda Gönüllüler takımı 10'a 4 ödülü kazanan takım oldu. Gecenin son anlarında iki takımın yarışmacıları Ada konseyinde bir araya geldi. Elenen isim için heyecan artarken izleyiciler Survivor kim elendi, kim gitti sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, 19 Mayıs Survivor SMS oylama sıralaması nasıl şekillendi? İşte eleme gecesine dair bilgiler

SURVİVOR'A BU HAFTA HANGİ YARIŞMACI VEDA ETTİ?

Survivor'da elenen isim belli oldu. Şu an Ünlüler ve Gönüllüler takımı Ada konseyinde toplandı. Ünlüler takımından Sercan, Aycan ve Mert eleme adayı olurken; Yasin ve Cemal Can eleme adayı olarak gösterildi. Acun Ilıcalı Survivor'da elenen ismin Mert olduğunu açıkladı.

SURVİVOR SMS OYLAMASI SIRALAMASI

Survivor'da Gönüllüler takımından Barış Murat Yağcı SMS oylamasında birinci oldu. Elif eleme adayı olarak Sercan'ı gösterdi. Aynı zamanda Ünlüler Takımından Elif Yıldırım Gören SMS birincisi olarak açıklandı. Barış eleme adayı olarak Cemal Can'ı gösterdi.

Böylece Ünlüler takımından Sercan, Aycan ve Mert eleme adayı olurken; Yasin ve Cemal Can eleme adayı olarak gösterildi. Elenen isim ise Mert oldu.

SURVİVOR'DA TAKIMLAR VE ADALAR NE ZAMAN BİRLEŞECEK?

Yayınlanan yeni bölümde Acun Ilıcalı heyecanla beklenen bu soruya yanıt verdi. Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Bu konuyla ilgili hemen bilgiyi veriyorum. Ne zaman birleşeceğini merak ediyordunuz ve bu konuda hep sorular soruyordunuz. Bu sorunun cevabını verebilirim şu anda. Birleşme tarihini açıklıyorum. Hazır mısınız? Arkadaşlar kamplarınız bu hafta birleşiyor." ifadelerini kullandı.

SURVİVOR 2020 ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

İlk dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı arasında yapılan konseyde en fazla ismi çıkan yarışmacılar Mert ve Aycan olarak açıklanmıştı. İkinci dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından konseyde isim yazmak zorunda kalan gönüllüler ise Yasin'de karar kıldı.

4 kez ismi yazılan Yasin böyle bir şeyi beklemediğini ifade ederken geçtiğimiz hafta bazı isimlerden rica ettiği halde kendisini yazmadıklarını ancak bu hafta bir şey olmamasına rağmen kendisini yazdıklarını belirtti. Böylece haftanın eleme adayları Mert, Aycan ve Yasin olarak şekillendi.

Bozkırın ortasındaki saklı cennet
Bozkırın ortasındaki saklı cennet
Normalleşme ciğerle başladı
Normalleşme ciğerle başladı
Yeni BMW 4 Serisi ne zaman çıkacak?
Yeni BMW 4 Serisi ne zaman çıkacak?
Bursa'da çarşı pazar seyirlik oldu
Bursa'da çarşı pazar seyirlik oldu