Bursa
Açık
14.2°

Survivor'da şok! 2 diskalifiye, 1 eleme...

MAGAZİN , 19 Şubat 2020 Çarşamba, 07:39

Survivor'da kim elendi? sorusunun cevabı bu akşam ekrana gelen yeni bölümde belli oldu. Nefes kesen heyecanın yaşandığı yarışmada ünlüler takımından Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin sakatlıklarından dolayı diskalifiye oldu. Survivor 2020'de ilk elenen isim Makbule oldu.

Survivor'da şok! 2 diskalifiye, 1 eleme...

Survivor'da kim elendi? sorusunun cevabı bu akşam ekrana gelen yeni bölümde belli oldu. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Adada büyük heyecana neden olan eleme sonrasında adaya veda eden ilk isim de belli oldu. Survivor 2020'de ilk elenen Makbule oldu.

UĞUR PEKTAŞ VE ŞAZİYE İVEGİN DİSKALİFİYE OLDU

Survivor 2020'de ünlüler takımında büyük bir şok yaşandı. İki isim yaşamış oldukları sakatlıktan dolayı yarışmadan diskalifiye edildi.

Sunucu Acun Ilıcalı, bu akşam yayınlanan bölümde ünlüler takımında yarışan Uğur Pektaş'ın ve Şaziye İvegin'in yaşamış olduğu sakatlıktan dolayı yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi.

İLK ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Büyük heyecana neden olan gecenin sonunda Survivor 2020'de elenen ilk isim de belli oldu.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu akşam eleme için ada konseyi toplandı. Seyircilerin belirlediği oylamada Ceyhun ve Cemal Can, eleme adaylarını belirlemek için seçildi. Ceyhun, eleme adayı olarak Makbule ismini söylerken, Cemal Can ise Evrim'i eleme adayı olarak belirledi. Eleme adaylarının belirlenmesinin ardından adaya veda eden isim Gönüllüler takımından Makbule oldu.