Bursa
Açık
30.1°

Survivor'da Sercan şoku!

MAGAZİN , 08 Temmuz 2020 Çarşamba, 00:31

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2020 tüm hızıyla devam ederken yarışmacılarda eleme gecesi heyecanı yaşandı. Hafta boyunca oynanan üç dokunulmazlık oyununun ardından Berkan, Sercan ve Yasin eleme adayı olarak gösterilmişti. Finale adım adım yaklaşırken Sercan Yıldırım yarışmaya veda etti.

Survivor'da Sercan şoku!

Survivor 2020 yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Programın 129.bölümünde ada konseyinde eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta içi oynanan 3 dokunulmazlık oyununun ardından kazanan isimler eleme adayı olarak Sercan, Berkan ve Yasin'in ismini söylemişti. Ünlüler (Kırmızı) ve Gönüllüler (Mavi) takımı SMS oy sıralaması ile beraber adaya veda eden yarışmacı da belli oldu. Buna göre; Peki, 7 Temmuz Survivor kim elendi? Survivor 7 Temmuz 2020 Salı SMS sıralaması ile kim elendi, hangi yarışmacı adaya veda etti?

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da eleme heyecanı yaşanıyor. Hafta boyunca oynanan üç dokunulmazlık oyunu oynandı ve Sercan, Berkan ve Yasin üçlüsü eleme adayı olarak gösterildi. Survivor'dan elenen yarışmacı Sercan oldu.