Bursa
Çok Bulutlu
20.9°

Survivor'da kim elendi?

MAGAZİN , 02 Haziran 2020 Salı, 23:39

Survivor'da bu akşam elenen isim belli olacak. Survivor'da kim elendi sorusu herkes tarafından aranıyor. Survivor'da bu sezon büyük heyecan var. Her geçen gün oyunların ve ödüllerin büyüdüğü yarışmada eleme heyecanı da yaşanıyor İlk dokunulmazlığı kaybeden ünlülerden Yunus Emre çıkmıştı. İkinci dokunulmazlığı ise ünlüler takımından Aycan aday oldu. Bu hafta 4 dokunulmazlık oynanan yarışmada kaybeden ünlüler takımı oldu. Peki Survivor'da kim elendi? Survivor'da ünlüler takımından Aycan Yanaç elendi.

Survivor'da kim elendi?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor bu sezon bomba gibi geldi. Reyting rekorları kıran yarışmada heyecan artıyor Survivor eleme sıralaması merak edilirken Survivor elenen isim de aratılıyor. Dokunulmazlık oyununun oynandığı Survivor'da kim elendi, kim gitti merak ediliyor. Peki Survivor'da kim elendi, kim gitti?

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Eleme gecesi öncesinde Survivor'un ekranlara gelen yeni bölümünde ödül mücadelesi yaşandı. Survivor ünlüler takımı ve gönüllüler takımı haftanın büyük ödül oyununu kazanmak için zorlu anlar yaşadığı oyunu bu hafta 10'a 8'lik skorla gönüllüler kazandı.

Survivor ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı safarinin ve masaj ödülünün tadını çıkardı.

ACUN ILICALI, YUNUS EMRE'Yİ OYUNDAN İHRAÇ ETTİ

Survivor'da oynanan ödül oyunu sırasında Berkan ve Yunus Emre arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. İki yarışmacı arasında yaşanan tartışmaya Acun Ilıcalı müdahale etti. Uyarıları dinlemeyen Yunus Emre Acun Ilıcalı tarafından oyundan ihraç edildi.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

Yarışmanın önceki bölümlerinde Survivor eleme adayları belli oldu. Survivor konseyinde, yapılan oylama sonunda geçtiğimiz bölümlerde Elif ve Yunus Emre eleme adayları olmuştu.

Bu hafta oynan oyunlarda ise Aycan ve Sercan eleme adayı oldu.

ADADAN ELENEN İSİM KİM?

Survivor'da ünlüler takımından Aycan Yanaç elendi