Bursa
Çok Bulutlu
14.9°

Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu?

MAGAZİN , 06 Nisan 2020 Pazartesi, 07:34

Survivor 2020 37. bölümü ile ekranlara geldi. Survivor'da haftanın 2. dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. Peki dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilen soruların cevapları.

Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020 nefes kesen yeni bölümüyle izleyici ile buluştu. Survivor'da bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. Peki dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve ilk eleme adayı kim oldu? İşte pazar gecesi yarışmada yaşananlar.

Survivor'da bu hafta ilk dokunulmazlığı ünlüler takımı kazanmıştı. 2. dokunulmazlık oyununda iki takım da bir hayli zorlu anlar yaşadı. 2. dokunulmazlık oyununu kazanan ekip bayrak yarışı sonunda belli oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu bayrak yarışı sonrasında gönüllüler takımı kazandı.

Survivor'da haftanın ilk eleme adayını belirlemek için ada konseyi toplandı. Pazar gecesi ekrana gelen son bölümde büyük bir sürpriz yaşandı. Ünlüler takımından iki kişi birden elenmesi yönünde isimleri söylendi. Ünlüler takımından Ezgi ve Perviz'e arkadaşları tarafından 4 oy çıktı. Böylelikle Survivor tarihinde bir ilk yaşanmış oldu.

Sunucu Acun Ilıcalı, yarışmacılara, birleşme haftasının haftaya olacağının bilgisini verdi. Ilıcalı yaırca birleşme öncesi ünlülerden bir ismin adaya veda etmek zorunda kalacağını açıkladı.

Yavru yaban keçileri hastane bahçesine indi
Yavru yaban keçileri hastane bahçesine indi
Karagöl her mevsim ayrı güzel
Karagöl her mevsim ayrı güzel
Normalleşme ciğerle başladı
Normalleşme ciğerle başladı
Mandaların tozlu yolculuğu
Mandaların tozlu yolculuğu