Bursa
Parçalı Bulutlu
5.7°

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu

GÜNCEL , 17 Şubat 2020 Pazartesi, 09:55

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, ilk eleme adayı kim oldu, baraka ödülü kimin oldu? sorularının cevapları belli oldu.

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu

Survivor 2020'nin ilk bölümde baraka ve ödül oyununu Ünlüler Takımı kazandı. İlk dokunulmazlık ise yeni Ünlüler Takımı'nın oldu ve ada konseyinde ismi en çok yazılan Fatma ilk eleme adayı oldu.

İşte Survivor son bölümün ayrıntıları...

UĞUR PEKTAŞ SAKATLANDI

Survivor'ın ilk bölümü dün büyük bir heyecanla başladı. Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleşen Survivor 2020'de takımlar dokunulmazlık ve ödül oyunu için yarıştılar. Ünlüler kadrosunda bulunan oyuncu Uğur Pektaş, dokunulmazlık oyunu sırasında sakatlandı.Yarışmacı daha sonra sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Günün sakatlanan bir diğer ismi ise Sercan Yıldırım oldu. Bacağına dikiş atılan eski futbolcu yarışmalarda yer aldı.

SURVİVOR'UN TAM KADROSUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Baraka ödülü için karşı karşıya gelen takımlardan kazanan ünlüler oldu. Ünlüler takımı ip, çivi ve çekiç ödüllerini adaya götürmeye hak kazandı.

DOKUNULMAZLIK ÜNLÜLERİN

Survivor yarışmasının bu sezonki ilk dokunulmazlık oyunu daha ilk bölümde gerçekleşti. Ünlüler Gönüllüler arasındaki mücadelede 9-9 tamamlanan parkur oyunlarının ardından bayrak yarışına kaldı. Yapılan son oyunda ise Sercan Yıldırım ve Elif Yıldırım Gören ikilisi Meryem ve Ardahan'ı yenerek dokunulmazlık sembolünü Ünlüler Takımı'na kazandırmayı başardı.

Dokunulmazlık oyununu kaybederek ada konseyine giden Gönülüller Takımı'ndan ilk eleme adayı, ismi en çok yazılan Fatma oldu.

Salı akşamı yapılacak konseyde Survivor'a veda eden ilk isim belli olacak. Konseyde yeni kuralları açıklayan Acun Ilıcalı, 2. ve 3. eleme adaylarını ise o hafta SMS oylamasında, en fazla oyu alan iki yarışmacının belirleyeceğini duyurdu. Böylece Survivor'da elemeye kalan diğer iki isim ise Salı akşamı açıklanacak ve bir yarışması Survivor'a veda edecek.