Bursa
Parçalı Bulutlu
24.4°

Süren doldu, cevapları kimlere gönderdin Nezir!

BURSA , 19 Haziran 2020 Cuma, 13:08

Bursa'nın baş belası FETÖ'cü Nezir Asaroğlu'nun "hizmet"leri belgeleriyle birer birer ortaya çıkıyor. Önce Olay Medya'daki rezillikleri, ardından AK Parti içinde çevirdiği dolaplar, şimdi de FETÖ'cü iş adamlarıyla bağlantıları... Ya para alınca ya da suçlu olunca susan Nezir, sorulara cevap vermek yerine başkalarının cevap kağıtlarını sağa sola dağıtmaya başladı.

Süren doldu, cevapları kimlere gönderdin Nezir!

Bursa'da gazetecilik mesleğinin saygınlığını kaybetmesine neden olan, fırıldak gibi fır fır dönerek AK Parti'yi karıştıran FETÖ'cü Nezir'in şantaj ve kumpasları birer birer ifşa oluyor.

Bursa'nın kamburu haline gelen Nezir!..

Siyaset dünyasından iş alemine kadar kimi gözüne kestirdiysen kumpas kurmaktan, şantaj yapmaktan çekinmedin. Belli ki ağabeylerinden aldığın vaatlerle, kıt FETÖ'cü aklınla Bursa'nın üstüne kabus gibi çöktün.

HATIRLA NEYDİ İLK SORU!

Sana basit sorular sorduk, günlerce süre verdik. Cevap kağıdını boş bıraktın, sınavdan çaktın. Bütünleme hakkı tanıdık, ek süre verdik. Ama sen ne yaptın? Yazılı kağıdında öğretmenine masal anlatan tembel öğrenciler gibi ipe sapa gelmez saçma sapan yorumlar yaptın. Pisliklerin ortaya çıktıkça artan paniğini anlıyoruz, ama bilirsin ki korkunun ecele faydası yoktur! Hala o yorumlarına beğeni atanlar senin rezilliklerin ortaya çıkmaya devam ettikçe ne yapacak acaba?

Lafı uzatmayalım. Madem senden hayır yok, cevabı biz verelim.

Hatırlatalım, neydi ilk sorun: "Hilmi Gülcemal'den para aldın mı?"

HALA ŞANTAJA DEVAM EDİYORSUN!

Cevap verdin mi? Sana kopya çekme izni vermiştik. Neden biliyor musun? Kimden ya da kimlerden kopya aldığını görmek için. Sen ne yaptın? Hilmi'nin kağıdını başkalarına gösterdin ve dedin ki, cevap bu! Yani hiç vazgeçmiyorsun şu FETÖ taktiklerinden... Şimdi de zamanında indiregandi yaptığın o insanları etki altına alıp yönlendirmeye çalışıyorsun! Şantaja ve tehdide devam ediyorsun.

Bak FETÖ'nün gönül çiçeği, senin o cevap diye gösterdiğin lakırdıları herkes yazıp çizebilir. Ama senin pisliklerin boyunu öyle aşmış ki iki üç satır martavalla geçiştiremezsin! Biz sana çok net bir soru sorduk, sen başkasının cevabını herkese gönderdin!

Sınavlarda herkesin cevabı aynı olursa ne olur?.. Anladın sen!..

Evet Nezir Efendi, ilk sorudan FG puanıyla çaktın! Bak cevabı burada...

Şimdi hatırladın değil mi cevabı! Bu sadece resmi kayıtlara geçen, ya gayriresmi aldıkların?

İşte bir kez daha rezil oldun. Bursa, hatta Türkiye seni FETÖ'cü rezil Nezir diye hatırlayacak artık!

YA PARA ALINCA SUSUYORSUN YA SUÇ İŞLEYİNCE

Şimdi sıra ikinci soruda. Onun da cevabını bekliyoruz. Susma Nezir!.. Sen ya para alınca susuyorsun ya da suç işleyince... Haydi, hayatında bir defa olsun adam gibi doğruları anlat. Anlat da kendi pisliklerinle yüzleş. Bu bizim sana yapabileceğimiz en büyük iyilik.

Bu arada, sana adliyedeki evrakları getirip götüren M.A'yı da tanıyoruz. Bak M.A bu işlerden yırtmak zordur! Acaba geçen sefer nasıl oldu, kim beraat ettirdi seni?